Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM"— Zapis prezentacji:

1 POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM
- Adres nieruchomości Liniewo ul. Dworcowa 27 Przedmiot wynajmu: Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 43,59 m2 Stawka czynszu: netto 6,55 PLN/m2 miesięcznie Okres wynajmu: 3 lata Tryb wynajmu: konkurs ofert Data konkursu ofert: rok Zdjęcie przedmiotu wynajmu Kliknij i zlokalizuj na mapie

2 Opis przedmiotu wynajmu:
Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze budynku stanowiącego własność Poczty Polskiej S.A. Składa się z 4 pomieszczeń: 2 pokoje o powierzchni 20,19 m² i 9,71 m², kuchni o powierzchni 5,67 m², łazienki z wc o powierzchni 5,76 m² i wiatrołapu o powierzchni 2,26 m². Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (kotłownia olejowa). Pokoje Toaleta Wejście do mieszkania Łączna powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi – 43,59 m2, na którą składają się 4 pomieszczenia: 2 pokoje o powierzchni 20,19m² i 9,71m², kuchni o powierzchni 5,67m², łazienki z wc o powierzchni 5,76 m² i wiatrołapu o powierzchni 2,26m². W pomieszczeniach lokalu zamontowane są grzejniki konwektorowe, płytowe. Stolarka okienna drewniana, oszklenie pełne. Drzwi wejściowe drewniane w stanie dobrym. Podłogi – w pokojach i łazience wykładzina PCV. Otynkowanie ścian i sufitów w stanie dobrym. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (kotłownia olejowa) – wszystkie instalacje są sprawne. Lokal wyposażony w podlicznik energii elektrycznej. Ogólny stan techniczny określić można jako dobry.

3 Opis nieruchomości: Miejscowość Liniewo Ulica, nr budynku Dworcowa 27
Powierzchnia budynku, w których zlokalizowany jest przedmiot wynajmu 245 m² Nr działki ewidencyjnej, obręb 517/2, Liniewo Księga wieczysta, Sąd Rejonowy, Nr Wydziału GD1E/ /5 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Kartuzach, IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kościerzynie Stan prawny gruntu Użytkowanie wieczyste stanowiące własność Poczty Polskiej S.A.

4 Lokalizacja i dostępność komunikacyjna:
Nieruchomość położona jest w Liniewie, przy ul. Dworcowej 27 w centralnej części wsi, w strefie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami – w odległości około 50 km od Gdańska. Nieruchomość posiada atrakcyjną na rynku lokalnym lokalizację i otoczenie z punktu widzenia usytuowania gruntu. Dojazd do nieruchomości jest dobry. Działki posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej lokalnej o nawierzchni asfaltowej. Miejscowość ma bezpośrednie połączenie z miastem Gdańsk, Starogard Gdański i Kościerzyna poprzez komunikację autobusową. Mapa lokalizacji nieruchomości

5 Opis nieruchomości: Nieruchomość zabudowana jest budynkiem głównym usługowo-mieszkalnych oraz budynkiem gospodarczym.

6 OBWIESZCZENIE O KONKURSIE OFERT NA NAJEM LOKALU MIESZKALNEGO
Wynajmujący: POCZTA POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie, Warszawa, ul. Stawki 2. Prowadzący przetarg: Poczta Polska S.A., Pion Infrastruktury Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, ul. Targ Rakowy 7/8, Gdańsk. Miejsce przetargu: Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, ul. Targ Rakowy 7/8 , Gdańsk, pokój nr 212, II piętro. Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku ogłasza konkurs ofert na najem lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 43,59 m² zlokalizowanego na parterze budynku mieszkalno- usługowego położonego na nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Liniewo, ul. Dworcowa Okres trwania umowy - 3 lata. Charakterystyka nieruchomości: Nieruchomość znajduje się w centralnej części wsi. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa usługowo-handlowa, mieszkalna oraz oświatowa. Na parterze budynku znajduje się Urząd Pocztowy Liniewo. Przedmiot najmu: Łączna powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi – 43,59 m², na którą składają się 4 pomieszczenia: 2 pokoje o powierzchni 20,19 m² i 9,71 m², kuchni o powierzchni 5,67 m², łazienki z wc o powierzchni 5,76 m² i wiatrołapu o powierzchni 2,26 m². W pomieszczeniach lokalu zamontowane są grzejniki konwektorowe, płytowe. Stolarka okienna drewniana, oszklenie pełne. Drzwi wejściowe drewniane w stanie dobrym. Podłogi – w pokojach i łazience wykładzina PCV. Otynkowanie ścian i sufitów w stanie dobrym. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania (kotłownia olejowa) – wszystkie instalacje są sprawne. Lokal wyposażony w podlicznik energii elektrycznej. Ogólny stan techniczny określić można jako dobry.

7 Wywoławcza stawka czynszu netto: wynosi 6,55 PLN/m2 miesięcznie.
Postąpienia: nie dotyczy. Szczegółowe informacje na temat konkursu ofert i warunków najmu zostały zawarte w projekcie umowy najmu, z którymi można się zapoznać siedzibach Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, Wydział Zarządzania Nieruchomościami, ul. Targ Rakowy 7/8, Gdańsk, I piętro, pokój nr 105, tel. (58) lub w godzinach od 8:00 do 14:00. Termin i miejsce składania ofert: rok do godz. 11:00. Miejsce: Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, Wydział Zarządzania Nieruchomościami, ul. Targ Rakowy 7/8, Gdańsk, I piętro, pokój nr 105, Termin i miejsce otwarcia ofert: rok do godz. 12:00. Miejsce: Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, Wydział Zarządzania Nieruchomościami, ul. Targ Rakowy 7/8, Gdańsk, II piętro, pokój nr 212, Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest: Do dnia konkursu złożenie przez Oferenta podpisanego formularza ofertowego (druk nr 1) oraz dwóch oświadczeń (druk nr 2 i druk nr 3) i zaparafowanej umowy najmu. 2. Wymagane dokumenty należy przesłać w zamkniętej kopercie na adres: Poczta Polska S.A. Pion Infrastruktury, Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku, Wydział Zarządzania Nieruchomościami, ul. Targ Rakowy 7/8, Gdańsk, z dopiskiem „Przetarg – wynajem lokalu mieszkalnego w Liniewie – termin ”. 3. W przypadku osobistego uczestnictwa w konkursie ofert przedłożenie przez uczestników dowodów tożsamości.

8 Okres wiązania ofert wynosi 30 dni tj. do dnia 15. 11. 2014 roku
Okres wiązania ofert wynosi 30 dni tj. do dnia roku. Jedna złożona oferta wystarcza do odbycia konkursu ofert. Przedmiotowy lokal mieszkalny na chwilę obecną jest pusty. Bliższe informacje oraz termin oględzin pomieszczeń można uzgodnić w dni powszednie w godz. od 8.00 do pod nr tel. (58) lub Pomieszczenia można oglądać do dnia r. POCZTA POLSKA S.A. ZASTRZEGA SOBIE PRAWO UNIEWAŻNIENIA PRZETARGU W KAŻDYM CZASIE BEZ PODANIA PRZYCZYN I PONOSZENIA SKUTKÓW PRAWNYCH I FINANSOWYCH Z TEGO TYTUŁU.

9 Nieruchomości Poczty Polskiej S.A.
Niniejsza broszura została sporządzona i udostępniona jedynie w celu ogólno informacyjnym i nie stanowi ze strony Poczty Polskiej S.A. oferty w rozumieniu prawa cywilnego, oświadczenia woli ani wiedzy, jak również jakiegokolwiek zapewnienia odnośnie nieruchomości, jej stanu lub poszczególnych treści objętych broszurą.

10 Nieruchomości Poczty Polskiej S.A.
Kontakt: Szymon Kaczmarek Wydział Zarządzania Nieruchomościami Obszar Operacyjny ds. Nieruchomości w Gdańsku Adres: Gdańsk, ul. Targ Rakowy 7/8, Telefon: lub Aleksandra Czarnecka administrator obiektu Dział Administrowania Nieruchomościami i Konserwacji Telefon:


Pobierz ppt "POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google