Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informatyka Tomasz Komodziński.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informatyka Tomasz Komodziński."— Zapis prezentacji:

1 Informatyka Tomasz Komodziński

2 Celem ćwiczeń z informatyki było zdobycie przez studentów umiejętności, pozwalających na swobodne poruszanie się w środowisku Windows, projektowanie stron internetowych, posługiwanie się wieloma programami m.in. Total Commander. Przeprowadzane na każdych zajęciach ćwiczenia miały na celu nauczenie pełnego wykorzystywania możliwości jakie daje pakiet MS Office. Prezentacja ta przedstawia zadania jakie należało wykonać na każdych zajęciach.

3 Ćwiczenie pierwsze Celem ćwiczenia pierwszego było opracowanie własnego życiorysu i zapisanie go w pliku txt, następnie należało go wstawić na strone internetową na, której znajdować mają się wszystkie wykonane przez studenta ćwiczenia.

4 Ćwiczenie drugie Celem tego ćwiczenia było zapisanie w postaci pliku pdf wcześniej opracowanego życiorysu.

5 Ćwiczenie trzecie Celem ćwiczenia było wykorzystanie możliwości jakie daje Microsoft Word, po przez sporządzenia wzorów chemicznych i wykonywanie rysunków technicznych, a następnie zapisanie wykonanej pracy w postaci pliku pdf.

6 Ćwiczenie czwarte Celem tego ćwiczenia był sporządzenie w programie Microsoft Excel listy wszystkich studentów przypisanych do grupy.

7 Ćwiczenie piąte Podczas tego ćwiczenia zadaniem było sporządzenie w programie MS Excel odpowiedniej listy płac i dopasowanie do niej wykresów.

8

9

10 https://wizard.uek.krakow.pl/~s180616/
Ćwiczenie szóste https://wizard.uek.krakow.pl/~s180616/ Celem ćwiczenia było sporządzenie powyższej prezentacji i umieszczenie jej na własnej stronie internetowej tak jak wszystkie poprzednie ćwiczenia.

11 Dziękuje za Uwagę. KONIEC!


Pobierz ppt "Informatyka Tomasz Komodziński."

Podobne prezentacje


Reklamy Google