Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kamil Filipek KrZzTo1011ba nr albumu 182731. Życiorys Moje imię i nazwisko: Kamil Filipek Urodziłem się 19.05.1987 w Chrzanowie. Obecnie mieszkam w małej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kamil Filipek KrZzTo1011ba nr albumu 182731. Życiorys Moje imię i nazwisko: Kamil Filipek Urodziłem się 19.05.1987 w Chrzanowie. Obecnie mieszkam w małej."— Zapis prezentacji:

1 Kamil Filipek KrZzTo1011ba nr albumu 182731

2 Życiorys Moje imię i nazwisko: Kamil Filipek Urodziłem się 19.05.1987 w Chrzanowie. Obecnie mieszkam w małej miejscowości Wygiełzów w woj. Małopolskim. Miejscowość znajduje się przy trasie Kraków – Oświęcim. Szkołę podstawową i Gimnazjum ukończyłem w Szkole Podstawowej w Babicach im. Marii Skłodowskiej Curie. Szkoła znajduje się 5 km od miejsca mojego zamieszkania. Szkołę średnią ukończyłem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini. Po u kończeniu szkoły średniej poszedłem na studnia na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ale po pierwszym semestrze przerwałem naukę. Po szkole średniej zatrudniłem się w firmie zajmującej się wyposażaniem punktów zbiorowego żywienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Od tamtego czasu nie przerwanie znajduje się w tej samej branży ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Następnie w roku 2012 a dokładnie 18 lipca, otworzyłem swoją działalność również w branży przemysłowych urządzeń gastronomicznych. Praca zajmuje mi większość czasu z racji tego, że obecne warunki rynkowe tego wymagają jak również sprawia mi ona dużo przyjemności i satysfakcji. W roku 2013 w październiku podjąłem na nowo naukę na wydziale Towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie (tym razem z zamiarem nie przerwania nauki i ukończenia uczelni). Czas wolny w większości spędzam na grze w tenisa, która jest moją pasją. Dodatkowo spotykam się ze znajomymi chodzę do kina. Wolne wieczory spędzam na czytaniu różnego rodzaju literatury głownie historycznej i podróżniczej. Jeżeli chodzi o historię głównie interesuje się starożytnymi cywilizacjami a głównie starożytnym Egiptem i życiem codziennym ludzi w tamtym czasie. Moim ulubionym autorem książek podróżniczych jest Wojciech Cejrowski, którego cenię za ciekawe programy podróżnicze.

3 Excel Tabelka

4 Excel wykres


Pobierz ppt "Kamil Filipek KrZzTo1011ba nr albumu 182731. Życiorys Moje imię i nazwisko: Kamil Filipek Urodziłem się 19.05.1987 w Chrzanowie. Obecnie mieszkam w małej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google