Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moja pasja – piłka nożna

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moja pasja – piłka nożna"— Zapis prezentacji:

1 Moja pasja – piłka nożna
Maciej Tober

2 Rozpoczęcie przygody Moją grę w piłkę nożną rozpocząłem już w wieku 3 lat. Wychodziłem wtedy z tatą poćwiczyć na pobliskim boisku. Jak byłem w klasie I lubiłem ćwiczyć. Chodziłem na zajęcia pozalekcyjne sportowe do pana od WF-u Grzegorza Zdzymiry. Tam też zapoznałem się z elementami piłki nożnej w formie zabaw. Nauczyciel zachęcał mnie do ćwiczeń, wychodziło mi to dobrze, a poszczególne elementy wykonywałem z łatwością, więc bardzo polubiłem te zajęcia. To, że pan Grzegorz widział moje predyspozycje sprawiło, że razem z rodzicami podjęliśmy decyzję o trenowaniu piłki nożnej.

3 Gdy miałem 8 lat pierwszy raz poszedłem na prawdziwy trening piłkarski w klubie „ORLIK”. Grałem w nim rok. Obecnie mam 12 lat i gram w klubie „SEMP” Warszawa Ursynów, w którym się rozwijam i pogłębiam swe umiejętności piłkarskie. Trenuję 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Co weekend w sezonie piłkarskim moja drużyna gra w lidze okręgowej, obecnie jesteśmy na II miejscu i staramy się o awans do ligi mazowieckiej. W okresie zimowym mamy sparingi i turnieje piłkarskie. 

4 Moje osiągnięcia piłkarskie
I miejsce Turniej w Markach (koło Warszawy) r. Turniej w Radomiu – 2012 r. Wakacyjny Turniej w Krasnymstawie – r. II miejsce Turniej w Radomiu – 2011 r. III miejsce Turniej w Wesołej – 2012 r.

5 Zajęcia WF-u to moja ulubiona lekcja.
Sport w mojej szkole Zajęcia WF-u to moja ulubiona lekcja. Od IV klasy moim wf-istą jak również wychowawcą jest pani Anna Majchrzak. Dzięki niej nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących różnych dyscyplin sportu, m. in.: techniki i taktyki gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę nożną.

6 Pani Ania zachęca nas do aktywności fizycznej w czasie wolnym, daje wsparcie i motywuje do działania. W IV klasie uczęszczałem na zajęcia pozalekcyjne sportowe, które prowadził pan Grzegorz Zdzymira. Na zajęciach doskonaliłem swoje umiejętności z różnych gier zespołowych. Później i obecnie biorę w nich udział sporadycznie, ponieważ treningi piłki nożnej w klubie pochłaniają cały mój wolny czas.

7 Moje sukcesy sportowe w szkole
Mistrzostwa Ursynowa w dwa ognie klas III – III miejsce, Mistrzostwa Ursynowa w zawodach łyżwiarskich chłopców "Złoty krążek" w ramach XLIV WOM - III miejsce, Mistrzostwa Ursynowa chłopców w mini piłkę nożną w ramach XLV WOM - IV miejsce, Turniej międzyklasowy w mini piłkę nożną klas VI styczeń II miejsce,

8 Dodatkowe osiągnięcia
co roku od kilku lat biorę udział w biegu PASSA, gdzie wraz z innymi uczniami ze szkoły zdobywamy czołowe miejsca, w tym roku nasza szkoła zajęła II miejsce, jestem powoływany do reprezentacji szkoły na większość zawodów.

9 Dziękuję


Pobierz ppt "Moja pasja – piłka nożna"

Podobne prezentacje


Reklamy Google