Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MANUAL of Audyt_przestrzeni2.0 Autor koncepcji Z. Przygodzki Autor narzędzia: E. Kina.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MANUAL of Audyt_przestrzeni2.0 Autor koncepcji Z. Przygodzki Autor narzędzia: E. Kina."— Zapis prezentacji:

1 MANUAL of Audyt_przestrzeni2.0 Autor koncepcji Z. Przygodzki Autor narzędzia: E. Kina

2 Nasz cel finalny

3 Pobieramy program (w zip.), zapisując w dowolnym miejscu w komputerze

4 Otwieramy katalog Audyt_przestrzeni_2.0

5 Otwieramy katalog Aplication i otwieramy plik WpfAnkieta

6 Pracujemy uzupełniając pola (każde pole w każdej zakładce musi zostać uzupełnione, każde pole ma ograniczoną wielkość)

7

8

9 Zdjęcia nie powinny przekraczać rozmiaru 100kb

10

11 Zapisywanie pliku w wersji do ponownej edycji Plikowi można nadać dowolną nazwę roboczą Plik w wersji do ponownej edycji zapisujemy koniecznie w katalogu: Aplication Aby otworzyć po raz pierwszy zapisany plik należy wybrać dla niego właściwy format. Kolejne otwarcia są automatyczne wyłącznie za pomocą dwukliknięcia

12

13

14 Otwieranie pliku roboczego po raz pierwszy

15

16 Celem sprawdzenia i oceny Audytu Przestrzeni publicznych przez opiekuna generujemy plik PDF (program nie wygeneruje PDF jeśli jakieś pole zostanie nieuzupełnione. Drukujemy plik dla Opiekuna. Program wygeneruje automatycznie plik - Kartę audytu przestrzeni publicznych. Plik PDF zapisuje się domyślnie w katalogu Audyt_przestrzeni2.0, pod nazwą, którą wpiszemy w aplikacji w polu „nazwa” na pierwszej zakładce, dlatego nie mogą tam być znaki, których nie można używać w nazwach plików czyli / \ : * ? | ”. Jak któryś z tych znaków zostanie użyty to nie wygeneruje się PDF. Po sprawdzeniu i ocenie audytu przez Opiekuna audyt w wersji edytowalnej wysyłamy na adres terenowe.usm@gmail.com do 11.06.2014 terenowe.usm@gmail.com Po przyjęciu pliku administrator odeśle odpowiedź. Akceptacja - oznacza zakończenie ćwiczenia i przekazanie tej informacji do właściwego Opiekuna grupy.

17 Proponowana literatura Jak przetworzyć Miejsce. Podręcznik kreowania udanych przestrzeni publicznych, łatwo dostępna w Internecie pod adresem: http://sak.org.pl/index.php/pMenuId/33/isess/9aa5b1e41432ccf770e5781 a141e5abe http://sak.org.pl/index.php/pMenuId/33/isess/9aa5b1e41432ccf770e5781 a141e5abe Inne publikacje:


Pobierz ppt "MANUAL of Audyt_przestrzeni2.0 Autor koncepcji Z. Przygodzki Autor narzędzia: E. Kina."

Podobne prezentacje


Reklamy Google