Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Karol Wojtyła Papież Jan Paweł II. Papież jako piłkarz Jak każdy chłopak Karol Wojtyła uganiał się za piłką. Próbował swych sił jako obrońca ale najczęściej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Karol Wojtyła Papież Jan Paweł II. Papież jako piłkarz Jak każdy chłopak Karol Wojtyła uganiał się za piłką. Próbował swych sił jako obrońca ale najczęściej."— Zapis prezentacji:

1 Karol Wojtyła Papież Jan Paweł II

2 Papież jako piłkarz Jak każdy chłopak Karol Wojtyła uganiał się za piłką. Próbował swych sił jako obrońca ale najczęściej grał jako bramkarz - wspomina w rozmowie z Kubą Nizińskim dziennikarz i publicysta Leszek Mazan.

3 Papież jako narciarz Po objęciu najwyższej Godności w Kosciele Karol Wojtyła nie przestał kochać gór, ale długo musial czekać na spotkanie z nimi

4 Papież jako ministrant W pierwszej klasie wadowickiego gimnazjum Karol, za namową ks. Kazimierza Figlewicza przystąpił do kółka ministranckiego, którego stał się prezesem. Katecheta był pierwszą osobą, która znacząco wpłynęła na rozwój duchowy młodego Wojtyły.

5 Papież jako aktor Poezja to „wielka pani, której trzeba się całkowicie poświęcić: obawiam się, że nie byłem wobec niej zupełnie w porządku” – mówił Jan Paweł II, gdy w 1979 r. pierwszy raz wydano zbior jego „Poezji i dramatów”.

6 Papież jako robotnik Jan Paweł drugi pracował w kamieniołomie

7

8


Pobierz ppt "Karol Wojtyła Papież Jan Paweł II. Papież jako piłkarz Jak każdy chłopak Karol Wojtyła uganiał się za piłką. Próbował swych sił jako obrońca ale najczęściej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google