Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Organizatorzy:. Kiedyś do przewozu dzieci z Jaworowa do szkoły używano „bonanzy”. Dzieci były pilnowane przez rodziców. Teraz mamy lepsze warunki i do.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Organizatorzy:. Kiedyś do przewozu dzieci z Jaworowa do szkoły używano „bonanzy”. Dzieci były pilnowane przez rodziców. Teraz mamy lepsze warunki i do."— Zapis prezentacji:

1 Organizatorzy:

2 Kiedyś do przewozu dzieci z Jaworowa do szkoły używano „bonanzy”. Dzieci były pilnowane przez rodziców. Teraz mamy lepsze warunki i do szkoły dojeżdżamy autobusem. Dzieci pilnują opiekunki. Dojazd zabezpiecza samorząd gminny.

3 Kiedyś nie było kanalizacji, toalety zwykle były na dworze. W dzisiejszych czasach każdy ma swoją łazienk ę wraz z toaletą. Kanalizacja ściekowa została ufundowana przez gminę i środki Uni i Europejskiej.

4 Kiedyś ludzie czekając na autobus stali pod znakiem autobusu. Dziś każdy czeka na przystanku, w którym nie pada deszcz na głowę. Koszty pokryła gmina.

5 Kilkanaście lat temu w Jaworowie nie było chodników, więc spacerowanie było niekomfortowe. Teraz spacerowanie nie sprawia trudności dzieciom i starszym ludziom. Chodniki ufundowała gmina.

6 20 lat temu w Jaworowie chodzenie wieczorem było niemożliwe. Teraz, gdy jest oświetlenie można chodzić o każdej porze. Gmina pokryła koszty oświetlenia.

7 Trwa adaptacja budynku hydroforni na świetlicę wiejską, która będzie służyła mieszkańcom Jaworowa. Środki finansowe wydane przez gminę refunduje Unia Europejska.

8 Kiedyś nasi rodzice sami robili sobie bramki do grania w piłkę nożną. Teraz mamy duże boisko i nowe bramki, które sfinansowała Gmina Witkowo.

9 Dawniej Jaworowo nie posiadało tablicy informacyjnej. Teraz dzięki niej wiemy więcej o naszej gminie. Tablica została zakupiona przez gminę.

10 Afrodyta Grabowska ur. 5.12.1996r.,zam. Jaworowo 16/8 Szymon Juchacz ur. 12.04.1996r., zam. Jaworowo 8/8 Wojciech Kupaj ur. 27.08.1996r., zam. Jaworowo 16/14 Patrycja Majchrzak ur. 6.02.1996r.,zam. Jaworowo 9/2 Małgorzata Matuszewska ur. 24.01.1996r.,Jaworowo 4/4 Tobiasz Miechowicz ur. 13.02.1996r.,zam. Jaworowo 6/1 Joanna Wojciechowska ur. 5.04.1996r., zam. Jaworowo 6/4 Uczniowie klasy I G imnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Mielżynie ul. Strzałkowska 1, 62-230 Mielżyn wychowawca : p. Beata Bil - Gurzęda.


Pobierz ppt "Organizatorzy:. Kiedyś do przewozu dzieci z Jaworowa do szkoły używano „bonanzy”. Dzieci były pilnowane przez rodziców. Teraz mamy lepsze warunki i do."

Podobne prezentacje


Reklamy Google