Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ankieta „Demokracja w szkole” Ankieta przeprowadzana na potrzeby „Sejmu Dzieci i Młodzieży”: 1. Od 1 do 10 jak oceniasz demokrację w szkole? 2. Czy jesteś.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ankieta „Demokracja w szkole” Ankieta przeprowadzana na potrzeby „Sejmu Dzieci i Młodzieży”: 1. Od 1 do 10 jak oceniasz demokrację w szkole? 2. Czy jesteś."— Zapis prezentacji:

1

2 Ankieta „Demokracja w szkole” Ankieta przeprowadzana na potrzeby „Sejmu Dzieci i Młodzieży”: 1. Od 1 do 10 jak oceniasz demokrację w szkole? 2. Czy jesteś zadowolony z demokracji w naszej szkole? TAK / NIE / NIE MAM ZDANIA 3. Czy można wprowadzić jakieś zmiany w system demokracji w szkole? TAK / NIE / NIE WIEM 4. Gdybyś miał/a możliwość w większe zaangażowanie się w projektach samorządu udzielałbyś/ałabyś się chętnie? TAK / NIE 5. Czy demokracja to dobry ustrój dla szkół, jeśli nie to znasz lepszy, który można wprowadzić?

3 1.Procentowy udział osób w poszczególnych ocenach demokracji w szkole. 2.Podział uczniów ze względu na zadowolenie z panującego ustroju.

4 4.Podział uczniów względem poparcia zmian w ustroju demokratycznym. Poparcie dla zmianPrzeciwko zmianomBrak zdania na ten temat 54%28%16%

5


Pobierz ppt "Ankieta „Demokracja w szkole” Ankieta przeprowadzana na potrzeby „Sejmu Dzieci i Młodzieży”: 1. Od 1 do 10 jak oceniasz demokrację w szkole? 2. Czy jesteś."

Podobne prezentacje


Reklamy Google