Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o. o

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o. o"— Zapis prezentacji:

1 Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o. o
Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o.o. Kartoszyno,ul.Przemysłowa 5, Krokowa,

2 OPIS PROGRAMU I ZASADY UŻYTKOWANIA

3 Intranet jest aplikacją on-line.
Wymaga od użytkownika dostępu do Internetu i zainstalowanej przeglądarki stron internetowych. Zarówno baza danych jak i sam program znajdują się na Zabezpieczonym Serwerze firmy pod adresem lub . Istnieje także możliwość umieszczenia ich na własnym serwerze firmy – Klienta.

4 UŻYTKOWNICY Z programu może korzystać wielu użytkowników jednocześnie. Każdy posiada swój własny login uprawniający do korzystania z systemu, nadany przez administratora.

5 OBSŁUGA POCZTY System zawiera skrzynkę odbiorczą, archiwum wysłanych i usuniętych wiadomości oraz okno edycji nowych wiadomości i okno kopii Roboczych. W programie została uwzględniona wewnątrz firmowa książka adresowa z podziałem na występujące w firmie działy i piony funkcjonalne. Przy wysłania nowej wiadomości można także ustalić jej priorytet: normalny, ważny lub bardzo ważny.

6 OGŁOSZENIA Można przeglądać ogłoszenia zamieszczane przez wszystkich pracowników w firmie mających dostęp do sieci intranetowej. Ogłoszeniom można nadawać priorytety: normalny, ważny lub bardzo ważny, oznaczone kolorem i znakiem graficznym. Można wybrać opcję, aby ogłoszenie było widoczne dla wszystkich lub tylko dla wybranej grupy użytkowników.

7 TERMINARZ SŁUŻBOWY Lista zadań do wykonania. Możliwość ich dodawania i przeglądania. Dla użytkowników posiadających uprawnienia przełożonego istnieje możliwość przydzielania zadań podwładnym, dodawanie zadań do ich terminarza prywatnego. Do wyboru są opcje przydzielania zadań indywidualnych lub grupowych. Oznaczenie priorytetu oraz przedziału czasowego przeznaczonego na wykonanie.

8 TERMINARZ PRYWATNY Posiada analogiczny do Terminarza Praca wygląd i funkcje oprócz funkcji przydzielania zadań podwładnym.

9 FORUM Umożliwia zapisywanie opinii na zadany temat jak w tradycyjnym forum internetowym. Wewnętrzne forum firmy daje możliwość wypowiadania się pracowników na różne tematy. Tematy są widoczne w postaci listy w tabeli.

10 LOGI Możliwość przeglądania historii logowania do programu przez wszystkich pracowników firmy w danym dniu, tygodniu lub całym okresie korzystania z programu. Gdy program działa wraz z systemem CRM można przeglądać logowania do systemu CRM (pracowników i klientów).

11 HASŁO Umożliwia zmianę hasła danego użytkownika. Procedura jest bardzo
prosta, należy podać stare hasło, następnie nowe, powtórzyć je i nacisnąć przycisk wyślij. Hasło zostaje automatycznie zmienione.

12 DODATKOWE PRZYCISKI Informacja no nowej wiadomości.
Informacja o nowych ogłoszeniach Informacja o nowych terminach

13 PODSUMOWANIE System gwarantuje szybkie przesyłanie danych i sprawną komunikację Wewnętrzną w firmie. Implementacja w firmie nie sprawia najmniejszych problemów. Umożliwia jednoczesne korzystanie wielu użytkowników. Zapewnia znaczną redukcję kosztów w zakresie połączeń telefonicznych, zużycia papieru i tuszu. Posiada niezbędne w firmie funkcje: obsługa poczty , zestawienie ogłoszeń z oznaczeniem priorytetu wiadomości, użyteczny terminarz z możliwością wyznaczania zadań przez zwierzchnika, forum dla pracowników. Wspomaga kontrolę pracowników poprzez monitoring logowania i przydzielanie zadań. Jest łatwy w obsłudze, przejrzysty, nie wymaga szkoleń z obsługi. Jest bezpieczny, każdy użytkownik dostaje swój unikalny login i hasło. Każde wejście jest monitorowane i zabezpieczane przy pomocy sesji. Dzięki działaniu w na bezpiecznym serwerze firmy odporny na zagrożenia.

14 Dział Informatyki Kartoszyno, ul. Przemysłowa 5, 84-110 Krokowa
DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ NA KONTAKT Z PAŃSTWEM CZEKAMY POD NUMEREM TELEFONU: (058) LUB


Pobierz ppt "Narzędzie wspierające zarządzanie organizacj Parentis Sp. z o. o"

Podobne prezentacje


Reklamy Google