Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nauczyliśmy się wielu nowych, ciekawych rzeczy takich jak nazwy i rodzaje sklepów, nazwy oraz zasady niektórych sportów zimowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nauczyliśmy się wielu nowych, ciekawych rzeczy takich jak nazwy i rodzaje sklepów, nazwy oraz zasady niektórych sportów zimowych."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Nauczyliśmy się wielu nowych, ciekawych rzeczy takich jak nazwy i rodzaje sklepów, nazwy oraz zasady niektórych sportów zimowych (w czym pomocą służyły nam Igrzyska Olimpijskie w Soczi ), omówiliśmy środki transportu lądowego, wodnego oraz powietrznego, a ostatnim czasem rozmawialiśmy o kulturze i sztuce zagłębiając się w tematy związane z teatrem oraz kinem. Luty był miesiącem, w którym wiele się działo, mieliśmy wzloty, jak i upadki – w kolejnych miesiącach będziemy jeszcze intensywniej pracowali nad naszym zachowaniem, aby wyeliminować smutne buźki, które czasami nam towarzyszą.

15


Pobierz ppt "Nauczyliśmy się wielu nowych, ciekawych rzeczy takich jak nazwy i rodzaje sklepów, nazwy oraz zasady niektórych sportów zimowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google