Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł?"— Zapis prezentacji:

1 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł?

2 Dane:. Szukane: =? F:

3 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

4 C 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

5 B C 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

6 B C 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

7 B C A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

8 A B C 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

9 A B C D 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

10 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F:

11 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym:

12 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym:

13 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym: W trójkącie BCD jest kątem zewnętrznym:

14 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym: W trójkącie BCD jest kątem zewnętrznym:

15 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym: W trójkącie BCD jest kątem zewnętrznym: Z 1) i 2) mamy:

16 B C D A 621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł? Dane:. Szukane: =? F: W trójkącie ABC jest kątem zewnętrznym: W trójkącie BCD jest kątem zewnętrznym: Z 1) i 2) mamy:


Pobierz ppt "621.Dwa zwierciadła płaskie tworzą ze sobą kąt. Na jedno z nich pada promień. O jaki kąt odchyli się on po odbiciu od obu zwierciadeł?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google