Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kinga Budzik. Stacja 1 Jezus skazany na śmierć Przepraszam Cię Przepraszam Cię Panie Jezu za moje Panie Jezu za moje grzechy i,że musiałeś stanąć przed.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kinga Budzik. Stacja 1 Jezus skazany na śmierć Przepraszam Cię Przepraszam Cię Panie Jezu za moje Panie Jezu za moje grzechy i,że musiałeś stanąć przed."— Zapis prezentacji:

1 Kinga Budzik

2 Stacja 1 Jezus skazany na śmierć Przepraszam Cię Przepraszam Cię Panie Jezu za moje Panie Jezu za moje grzechy i,że musiałeś stanąć przed sądem. Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że przyjąłeś Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że przyjąłeś wyrok na siebie. wyrok na siebie. Proszę Panie Jezu naucz mnie pokory i cierpliwości. Proszę Panie Jezu naucz mnie pokory i cierpliwości.

3 Stacja 2 Jezus bierze krzyż na ramiona Przepraszam Cię Panie Jezu, że musiałeś wziąć krzyż na swoje ramiona. Dziękuję Ci Panie Jezu że wziąłeś na siebie nasze grzechy. Proszę naucz mnie czerpać siłę z Twojego krzyża.

4 Stacja 3 Jezus upada pod krzyżem Przepraszam Cię Panie Jezu za to,że upadłeś za moje grzechy. Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że się dla nas poświęciłeś. Proszę Cię bądź ze mną w każdym moim upadku.

5 Stacja 4 Jezus spotyka Swą Świętą Matkę Przepraszam Cię Panie Jezu za to,że twoja Matka patrzyła na twoje cierpienie Panie Jezu dziękuję Ci za wszystkich, którzy na co dzień są ze mną, w każdej chwili. Proszę błogosław nas, obdarzaj zdrowiem i siłą.

6 Stacja 5 Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż Jezusowi Przepraszam Cię Panie Jezu za twoje zmęczenie. Dziękuję za każdego człowieka, którego postawiłeś na mojej drodze. Proszę Cię o takich Szymonów, którzy pomagają mi w moich trudnościach.

7 Stacja 6 Weronika ociera twarz Chrystusowi Przepraszam,że zostawiłeś na chuście swoje oblicze, pełne cierpienia, bólu i miłości. Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że w życiu spotykam się z taką troską od drugiego człowieka. Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że w życiu spotykam się z taką troską od drugiego człowieka. Proszę Cię Panie Jezu o dobrych ludzi na mojej drodze życia.

8 Stacja 7 Jezus znowu upada pod krzyżem Przepraszam Cię,że patrzyłeś na ten cały tłum ludzi. Dziękuję Ci Panie Jezu za twoją wytrwałość. Proszę Cię, żebyś mi pomógł podnieść się z każdego upadku.

9 Stacja 8 Jezus pociesza płaczące niewiasty z Jerozolimy Przepraszam Cię za twój smutek. Dziękuję Ci za pomoc drugiemu człowiekowi. Panie Jezu daj mi proszę siłę

10 Stacja 9 Jezus upada pod krzyżem po raz trzeci Panie Jezu przepraszam Cię za tak ciężki krzyż. Dziękuję Ci Panie Jezu, że zebrałeś resztki sił i podniosłeś się. Proszę dodaj mi sił bym nigdy nie zwątpiła w siebie.

11 Stacja 10 Jezus odarty z szat Przepraszam Cię Panie Jezu, że zabrano Ci wszystko. Dziękuję Ci Panie Jezu,że przyjmujesz wszystko by nas zbawić. Proszę Cię Panie Jezu naucz mnie głębokiej pokory.

12 Stacja 11 Jezus przybity do krzyża Przepraszam Cię Panie Jezu za twój ból. Dziękuję Cię Panie Jezu za moje umocnienie w wierze. Proszę Cię Panie Jezu,żebym nie zapominała o Tobie

13 Stacja 12 Jezus umiera na krzyżu Przepraszam Cię za Twoją śmierć na krzyżu. Dziękuję Cię Panie Jezu za to, że pokazałeś mi, że jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Proszę Cię Panie Jezu spraw w swej miłości, bym była przygotowana na tą chwilę.

14 Stacja 13 Zdjęcie Jezusa z krzyża Przepraszam Cię za to, że Twoja Matka patrzyła na Ciebie ze smutkiem. Dziękuję Ci,że zdejmiesz ze mnie mój krzyż. Proszę Cię Panie Jezu naucz mnie wypełniać Twoją wolę i iść Twoja drogą.

15 Stacja 14 Złożenie Jezusa do grobu Przepraszam Cię Panie Jezu za twoje cierpienie. Dziękuję Ci Panie Jezu za twoją siłę. Proszę Cię naucz mnie odkrywać tę tajemnicę każdego dnia.

16 Źródła - Google Grafika - www.voxdomini.com.pl


Pobierz ppt "Kinga Budzik. Stacja 1 Jezus skazany na śmierć Przepraszam Cię Przepraszam Cię Panie Jezu za moje Panie Jezu za moje grzechy i,że musiałeś stanąć przed."

Podobne prezentacje


Reklamy Google