Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Droga krzyżowa Kinga Budzik.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Droga krzyżowa Kinga Budzik."— Zapis prezentacji:

1 Droga krzyżowa Kinga Budzik

2 Stacja 1 Jezus skazany na śmierć
Przepraszam Cię Panie Jezu za moje grzechy i ,że musiałeś stanąć przed sądem . Dziękuję Ci Panie Jezu za to, że przyjąłeś wyrok na siebie . Proszę Panie Jezu naucz mnie pokory i cierpliwości.

3 Stacja 2 Jezus bierze krzyż na ramiona
Przepraszam Cię Panie Jezu , że musiałeś wziąć krzyż na swoje ramiona. Dziękuję Ci Panie Jezu że wziąłeś na siebie nasze grzechy . Proszę naucz mnie czerpać siłę z Twojego krzyża.

4 Stacja 3 Jezus upada pod krzyżem
Przepraszam Cię Panie Jezu za to ,że upadłeś za moje grzechy. Dziękuję Ci Panie Jezu za to , że się dla nas poświęciłeś. Proszę Cię bądź ze mną w każdym moim upadku.

5 Stacja 4 Jezus spotyka Swą Świętą Matkę
Przepraszam Cię Panie Jezu za to ,że twoja Matka patrzyła na twoje cierpienie Panie Jezu dziękuję Ci za wszystkich, którzy na co dzień są ze mną, w każdej chwili . Proszę błogosław nas, obdarzaj zdrowiem i siłą.

6 Stacja 5 Szymon Cyrenejczyk pomaga nieść krzyż Jezusowi
Przepraszam Cię Panie Jezu za twoje zmęczenie . Dziękuję za każdego człowieka, którego postawiłeś na mojej drodze. Proszę Cię o takich „Szymonów”, którzy pomagają mi w moich trudnościach.

7 Stacja 6 Weronika ociera twarz Chrystusowi
Przepraszam ,że zostawiłeś na chuście swoje oblicze, pełne cierpienia, bólu i miłości. Panie Jezu, dziękuję Ci za to , że w życiu spotykam się z taką troską od drugiego człowieka. Proszę Cię Panie Jezu o dobrych ludzi na mojej drodze życia .

8 Stacja 7 Jezus znowu upada pod krzyżem
Przepraszam Cię ,że patrzyłeś na ten cały tłum ludzi . Dziękuję Ci Panie Jezu za twoją wytrwałość . Proszę Cię , żebyś mi pomógł podnieść się z każdego upadku.

9 Stacja 8 Jezus pociesza płaczące niewiasty z Jerozolimy
Przepraszam Cię za twój smutek . Dziękuję Ci za pomoc drugiemu człowiekowi . Panie Jezu daj mi proszę siłę

10 Stacja 9 Jezus upada pod krzyżem po raz trzeci
Panie Jezu przepraszam Cię za tak ciężki krzyż. Dziękuję Ci Panie Jezu , że zebrałeś resztki sił i podniosłeś się . Proszę dodaj mi sił bym nigdy nie zwątpiła w siebie .

11 Stacja 10 Jezus odarty z szat
Przepraszam Cię Panie Jezu , że zabrano Ci wszystko. Dziękuję Ci Panie Jezu ,że przyjmujesz wszystko by nas zbawić . Proszę Cię Panie Jezu naucz mnie głębokiej pokory.

12 Stacja 11 Jezus przybity do krzyża
Przepraszam Cię Panie Jezu za twój ból . Dziękuję Cię Panie Jezu za moje umocnienie w wierze . Proszę Cię Panie Jezu ,żebym nie zapominała o Tobie

13 Stacja 12 Jezus umiera na krzyżu
Przepraszam Cię za Twoją śmierć na krzyżu . Dziękuję Cię Panie Jezu za to , że pokazałeś mi , że jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Proszę Cię Panie Jezu spraw w swej miłości, bym była przygotowana na tą chwilę.

14 Stacja 13 Zdjęcie Jezusa z krzyża
Przepraszam Cię za to , że Twoja Matka patrzyła na Ciebie ze smutkiem . Dziękuję Ci ,że zdejmiesz ze mnie mój krzyż. Proszę Cię Panie Jezu naucz mnie wypełniać Twoją wolę i iść Twoja drogą.

15 Stacja 14 Złożenie Jezusa do grobu
Przepraszam Cię Panie Jezu za twoje cierpienie . Dziękuję Ci Panie Jezu za twoją siłę . Proszę Cię naucz mnie odkrywać tę tajemnicę każdego dnia.

16 Źródła - Google Grafika -


Pobierz ppt "Droga krzyżowa Kinga Budzik."

Podobne prezentacje


Reklamy Google