Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Są takie chwile w życiu, kiedy tęsknisz za kimś tak bardzo, że chciałbyś urzeczywistnić swoje marzenia i móc przytulić tę ukochaną osobę do siebie. CHWILE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Są takie chwile w życiu, kiedy tęsknisz za kimś tak bardzo, że chciałbyś urzeczywistnić swoje marzenia i móc przytulić tę ukochaną osobę do siebie. CHWILE."— Zapis prezentacji:

1 Są takie chwile w życiu, kiedy tęsknisz za kimś tak bardzo, że chciałbyś urzeczywistnić swoje marzenia i móc przytulić tę ukochaną osobę do siebie. CHWILE

2 Śnij o tym, o czym chcesz śnić; Idź tam, gdzie chcesz iść; Bądź tym, kim chcesz być, ponieważ masz tylko jedno życie i tylko jedną szansę, aby zrobić to wszystko, co chcesz zrobić. Śnij o tym, o czym chcesz śnić; Idź tam, gdzie chcesz iść; Bądź tym, kim chcesz być, ponieważ masz tylko jedno życie i tylko jedną szansę, aby zrobić to wszystko, co chcesz zrobić.

3 Czy miałeś w swym życiu wystarczająco dużo szczęścia, aby poznać co to rozkosz; doświadczeń, aby być silnym; nieszczęść, ale nie zatracić swego człowieczeństwa; nadziei, aby jeszcze wierzyć w szczęśliwe dni? Czy miałeś w swym życiu wystarczająco dużo szczęścia, aby poznać co to rozkosz; doświadczeń, aby być silnym; nieszczęść, ale nie zatracić swego człowieczeństwa; nadziei, aby jeszcze wierzyć w szczęśliwe dni?

4 Zawsze stawiaj się na miejscu innych. Jeżeli poczujesz, że to, co robisz, boli Cię, to prawdopodobnie zaboli też inną osobę. Zawsze stawiaj się na miejscu innych. Jeżeli poczujesz, że to, co robisz, boli Cię, to prawdopodobnie zaboli też inną osobę.

5 Najszczęśliwsi ludzie nie potrzebują mieć tego, co najlepsze. Oni po prostu robią wszystko najlepiej. Najszczęśliwsi ludzie nie potrzebują mieć tego, co najlepsze. Oni po prostu robią wszystko najlepiej.

6 Szczęście jest dla tych, co płaczą, dla tych, którzy są krzywdzeni, dla tych, którzy poszukują i dla tych, którzy próbują, gdyż tylko oni mogą docenić ważność tych wszystkich osób, które pojawiły się w ich życiu. Szczęście jest dla tych, co płaczą, dla tych, którzy są krzywdzeni, dla tych, którzy poszukują i dla tych, którzy próbują, gdyż tylko oni mogą docenić ważność tych wszystkich osób, które pojawiły się w ich życiu.

7 Miłość zaczyna się od uśmiechu, rozkwita od pocałunków, a kończy się na łzach.

8 Świetlana przyszłość jest zawsze oparta na zapominaniu tego, co zdarzyło się w przeszłości. Nie możesz być w porządku ze swoim życiem, dopóki nie wybaczysz sobie. Świetlana przyszłość jest zawsze oparta na zapominaniu tego, co zdarzyło się w przeszłości. Nie możesz być w porządku ze swoim życiem, dopóki nie wybaczysz sobie.

9 Kiedy się rodzisz - płaczesz, a wszyscy wokół Ciebie śmieją się. Żyj tak, abyś w dniu swojej śmierci, był jedyną osobą, która się śmieje, a wszyscy wokół Ciebie, żeby płakali. Kiedy się rodzisz - płaczesz, a wszyscy wokół Ciebie śmieją się. Żyj tak, abyś w dniu swojej śmierci, był jedyną osobą, która się śmieje, a wszyscy wokół Ciebie, żeby płakali.

10 Niech Bóg chroni Cię w Swych dłoniach, a Anioły niech otoczą Cię opieką. Niech Bóg chroni Cię w Swych dłoniach, a Anioły niech otoczą Cię opieką.

11 Proszę wyślij tę wiadomość do tych, - którzy coś dla Ciebie znaczą; - którzy pojawili się w Twoim życiu w ten czy inny sposób; - którzy, wtedy gdy naprawdę tego potrzebujesz, zawsze mają dla Ciebie uśmiech; - którzy, gdy jesteś załamany, pomagają Ci zobaczyć tę lepszą, jaśniejszą stronę Twojego życia - i którym chcesz powiedzieć, że bardzo doceniasz ich przyjaźń lub miłość. Proszę wyślij tę wiadomość do tych, - którzy coś dla Ciebie znaczą; - którzy pojawili się w Twoim życiu w ten czy inny sposób; - którzy, wtedy gdy naprawdę tego potrzebujesz, zawsze mają dla Ciebie uśmiech; - którzy, gdy jesteś załamany, pomagają Ci zobaczyć tę lepszą, jaśniejszą stronę Twojego życia - i którym chcesz powiedzieć, że bardzo doceniasz ich przyjaźń lub miłość.

12 A jeżeli tego nie zrobisz, nie przejmuj się, nic złego Tobie się nie stanie......stracisz tylko możliwość rozjaśnienia czyjegoś dnia tą wiadomością... A jeżeli tego nie zrobisz, nie przejmuj się, nic złego Tobie się nie stanie......stracisz tylko możliwość rozjaśnienia czyjegoś dnia tą wiadomością...


Pobierz ppt "Są takie chwile w życiu, kiedy tęsknisz za kimś tak bardzo, że chciałbyś urzeczywistnić swoje marzenia i móc przytulić tę ukochaną osobę do siebie. CHWILE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google