Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

To zdjęcie jest prawdziwe, zostało zrobione p p p przez NASA. Takie zjawisko zdaża się tylko co 3 000 lat To zdjęcie uczyniło wiele cudów i wielu ludzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "To zdjęcie jest prawdziwe, zostało zrobione p p p przez NASA. Takie zjawisko zdaża się tylko co 3 000 lat To zdjęcie uczyniło wiele cudów i wielu ludzi."— Zapis prezentacji:

1 To zdjęcie jest prawdziwe, zostało zrobione p p p przez NASA. Takie zjawisko zdaża się tylko co 3 000 lat To zdjęcie uczyniło wiele cudów i wielu ludzi zostało uzdrowionych.

2 Tak zwane Zdjęcie to zostało zrobione przez teleskop Hubbla OKO BOGA" powiedz życzenie... Patrzysz teraz na

3 Przeslji tego e-maila do przynajmniej 7 osób. Niedługo w ciągu dnia zauważysz wielkie zmiany w Twoim życiu Uwierz albo nie, Nie przetrzymuj tego e-maila

4 Prześlij to zdjęcie do przyjaciół znajomych i sprawdź co się stanie.... Wiadomośc ta jest zbyt ważna aby ją usunąć. W ciągu następnych 60 sek. przestań pracować i skorzystaj z okazji Nie zaprzepaść tego Proszę. Podziel się.


Pobierz ppt "To zdjęcie jest prawdziwe, zostało zrobione p p p przez NASA. Takie zjawisko zdaża się tylko co 3 000 lat To zdjęcie uczyniło wiele cudów i wielu ludzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google