Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DUCHY One są dookoła nas... Nie wierzysz??? Czekają na Ciebie !!! Przygotuj się by uwierzyć!!!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DUCHY One są dookoła nas... Nie wierzysz??? Czekają na Ciebie !!! Przygotuj się by uwierzyć!!!"— Zapis prezentacji:

1

2 DUCHY One są dookoła nas... Nie wierzysz??? Czekają na Ciebie !!! Przygotuj się by uwierzyć!!!

3 Zdjęcie zrobione przed ostatnią misją lotnika zaznaczonego na zdjęciu. Zginął w tym samym dniu!

4 W listopadzie 1995 ogień zniszczył Miejską Salę Wem w Uk. Tony O´Rahilly, fotograf zrobił zdjęcie pogorzeliska. Kiedy robił to zdjęcie, zauważył sylwetkę młodego chłopca albo dziewczyny. Upiorny kształt identyfikowany jest z młodą dziewczynką, która w 1977 zginęła w płomieniach w tym samym budynku.

5 Wygląda na zwykłe rodzinne foto... Ale kim jest ta osoba ?

6 Typowa fotografia 19 wieku...... a to sześcioletnia wnuczka która umarła 2 miesiące przed zrobieniem pamiątkowego zdjęcia !!!

7 To jest fotografia Tracy która urodziła się 13 czerwca 1975 w ścisły piątek. Złapała zapalenie opon mózgowych. Uratowano jej życie. Zdjęcie zrobiono w 1979, dziewięć miesięcy po incydencie. Czy wiesz kto jest obok Tracy? Osoba zdaje się mieć rękę dookoła niej chroniąc ją od pleców. Niektórzy powiedzą, że to jest optyczne przekłamanie soczewki aparatu. Ale jej rodzice przysięgają, ze to jest jej anioł stróż.

8 To jest fotografia dziewczynki. Zrobiona była 5 maja 2001 nowym cyfrowym aparatem fotograficznym. Kiedy zdjęcie było robione w domu były tylko ta młoda dziewczyna i jej matka, która robiła zdjęcie, ale...... kto jest za nią ???

9 Dziewczyna robiąc sobie zdjęcie samowyzwalaczem myślała że jest sama w domu... a Ty jak myślisz, jest sama czy nie ???

10 Tatuś bawiący się z jego synem, i mamusia robiąca zdjęcie. Nikogo innego nie było w domu...... Z wyjątkiem dziewczynki która ukazuje się w tle !!!

11 Następne zdjęcie było zrobione w 1985, w wielkim lesie, gdzie legenda mówi o kilku kobietach, oskarżonych o wykonywane czarów...... Możesz zauważyć postać ukazującą się między drzewami !!!

12

13 Cokolwiek sobie teraz myślisz, wiedz o tym, że takie interesujące i dziwne rzeczy się zdarzają...... Bo nigdy nie wiesz kto jest obok ciebie !!!


Pobierz ppt "DUCHY One są dookoła nas... Nie wierzysz??? Czekają na Ciebie !!! Przygotuj się by uwierzyć!!!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google