Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zabezpiecz swoje mienie w przyzwoitej cenie.. Podejmujemy się tylko tych zleceń, które możemy zrealizować należycie i z niezbędną starannością, dając.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zabezpiecz swoje mienie w przyzwoitej cenie.. Podejmujemy się tylko tych zleceń, które możemy zrealizować należycie i z niezbędną starannością, dając."— Zapis prezentacji:

1 Zabezpiecz swoje mienie w przyzwoitej cenie.

2 Podejmujemy się tylko tych zleceń, które możemy zrealizować należycie i z niezbędną starannością, dając tym samym gwarancję właściwego wykonania. NOWOŚĆ !!! Czy Twoje DZIECKO jest pod dobrą opieką? Sprawdź z nami swoją NIANIĘ … Ponadto. Ochrona i Monitoring: domów, mieszkań, osiedli mieszkaniowych obiektów przemysłowych, handlowych i biurowych obiektów w trakcie budowy Urzędów i instytucji Ochrona imprez Ochrona VIP itp. Pamiętaj. Posiadając system alarmowy zaoszczędzisz na składce ubezpieczeniowej. Koszt ochrony Twojego domu to zaledwie kilka groszy dziennie. Nie daj się więc świadomej manipulacji perfekcyjnych firm ochroniarskich, pamiętaj, że najważniejsza jest jakość wykonywanych usług, a nie podejrzanie niska cena.

3 OCHRONA FIZYCZNA Garda Sp. z o.o. zatrudnia ponad 400 osobową grupę pracowników, wśród których większość z licencją I lub II stopnia. Wsparcie pracowników ochrony w obiektach stanowią grupy patrolowo - interwencyjne, uzbrojone w broń palną, będące do dyspozycji w sytuacjach kryzysowych i zagrożenia przez 24/h. MONITORING systemów alarmowych wraz z gotowością grup interwencyjnych Rozwiązanie powszechnie stosowane, bo sprawdzone i tanie. Usługa drogą telefoniczną, radiową oraz GSM. Wysoki poziom usług zależny od stacji monitorującej, kompetencji i doświadczenia operatorów monitoringu wizyjnego oraz sprawności grup interwencyjnych. OCHRONA VIP Anonimowość i profesjonalne podejście do zlecenia. Luksusowa flota samochodowa. Elastyczność w realizowaniu życzeń klienta. INTERWENCJA Zawsze w dwuosobowym, w pełni uzbrojonym składzie; Stały kontakt ze stacją monitoringu wizyjnego. Gotowość do natychmiastowego działania w przypadku zagrożenia. Bądź świadomy, że często obiecywany przez konkurencję 5 minutowy czas dojazdu, nie jest realny nawet dla pojazdów uprzywilejowanych.

4 Kompleksowe przedsięwzięcie z zakresu elektronicznych i mechanicznych zabezpieczeń: sygnalizacji włamania i napadu, telewizji przemysłowej i dozorującej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu i rejestru czasu pracy, DSO (dźwiękowe systemy ostrzegawcze), zamknięć kluczowych i skarbcowych, instalacji teletechnicznych i sieci strukturalnych, sieci oraz instalacji wysoko i nisko prądowych. INKASO I KONWOJE Gwarancja bezpiecznego transportu powierzonego nam mienia. Realizacja usług poprzez minimum dwuosobowe grupy konwojowe wyposażone i uzbrojone w broń palną zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rzetelne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Stały nadzór nad bezpieczeństwem transportu przez służbę dyżurną monitoringu. ZABEZPIECZENIA TECHNICZNE Własny, a nie podnajmowany personel serwisu technicznego to gwarancja większej stabilności i poufności wykonywanych prac. Realizacja zadań w zakresie projektowania, montażu, serwisu i konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń obiektów. Dyżurni elektronicy dyspozycyjni 24/h w przypadku jakichkolwiek problemów i awarii.

5 O NAS Ponad 20 letnie doświadczenie. Nie jesteśmy największą firmą w Polsce, ale na pewno jedną z największych firm regionalnych. Nasz profesjonalizm oceniają nasi Zleceniodawcy. Wieloletnia współpraca ze stałymi klientami jest świadectwem naszej odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane usługi. Nie wmawiamy, że jesteśmy najtańsi i najlepsi. Nasze usługi adresujemy dla tych, którzy odróżniają fikcję i bajki konkurencji od realnego działania. Nie zalegamy z należnymi podatkami, co jest rzeczą powszechną dla firm zaniżających stawki. Posiadamy certyfikat rzetelności. Ubezpieczenie firmy na kwotę 2000.000,00 zł Ubezpieczenie pracownika OC na kwotę 75.000,00 zł Wypłacalność i traktowanie każdego zatrudnionego jako partnera jest gwarancją stabilności zatrudnienia pracowników. Oczywiste jest, że to w rękach pracowników spoczywa bezpieczeństwo Zleceniodawcy i reputacja naszej firmy. Zapraszamy do współpracy.

6 Z tą ulotką dostajesz w PREZENCIE w PREZENCIE MONITORING PRZEZ 2 MIESIĄCE GRATIS ! Zadzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

7 Jedna branża - wiele możliwości, Ochrona z nami = gwarancja niezawodności.

8 Podejmujemy się tylko tych zleceń, które możemy zrealizować należycie i z niezbędną starannością, dając tym samym gwarancję właściwego wykonania. PRZYCISK ŻYCIA dla SENIORA, OSOBY CHOREJ i SAMOTNEJ. Opieka za pomocą telefonu stacjonarnego lub komórkowego wyposażonego w duży, czerwony przycisk SOS. wezwanie karetki pogotowia ratunkowego wezwanie straży pożarnej wezwanie policji wezwanie w razie potrzeby bliskich i krewnych uspokajająca rozmowa z podopiecznym KLIK i RATUJESZ ŻYCIE … Teraz tylko 39,90 zł/miesiąc dla Podopiecznego dla Bliskich Podopiecznego daje poczucie niezależnościobniża koszty opieki pozwala pozostać we własnym mieszkaniu minimalizuje zaangażowanie mobilizuje do aktywnościprzyspiesza udzielenie pomocy zastępuje lub wspomaga opiekunkę KORZYŚCI:


Pobierz ppt "Zabezpiecz swoje mienie w przyzwoitej cenie.. Podejmujemy się tylko tych zleceń, które możemy zrealizować należycie i z niezbędną starannością, dając."

Podobne prezentacje


Reklamy Google