Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WebCreator.c0.pl Krzysztof Abram.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WebCreator.c0.pl Krzysztof Abram."— Zapis prezentacji:

1 webCreator.c0.pl Krzysztof Abram

2 Strony internetowe: Zaawansowana grafika internetowa,
webcreator.c0.pl Strony internetowe: Zaawansowana grafika internetowa, Projektowanie layout’ów (graficznych szablonów) zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy, Języki programowania to: XHTML, HTML 4.01i inne wersje np. HTML 5 oraz język CSS 2, CSS 2.1 i CSS 3, Zamieszczanie skryptów JavaScript, PHP, Tworzenie galerii zdjęć, albumy, portfolia, Zamieszczanie stron w Internecie.

3 webcreator.c0.pl

4 Grafika Tworzenie stron za pomocą grafiki:
webcreator.c0.pl Grafika Tworzenie stron za pomocą grafiki: która została zaprojektowana przez zleceniodawcę, utworzona przez projektanta, utworzona na przykładzie innych stron internetowych, lub utworzona ze sklejanki powyrzszych punktów Grafika na stronie może być zarówno uboga jak i bogata, wszystko to zależy od zleceniodawcy.

5

6 Layout’y Tworzenie całości projektu graficznego,
webcreator.c0.pl Layout’y Tworzenie całości projektu graficznego, Profesjonalny wygląd menu, banery flash, reklamy, cała oprawa graficzna strony, Czcionka i jej kolor dobrana tak aby zwiększyć komfort czytania nie psując przy tym wyglądu całej strony, Projekty graficzne strony wykonywane za pomocą notatek, szkiców i przykładów zleceniodawcy.

7 webcreator.c0.pl

8 webcreator.c0.pl Projektowanie HTML Ze mną stworzysz bezbłędną pod względem kodu stronę WWW (W3C), Projektuje i zajmuje się: XHTML, HTML 4.01, HTML 5, CSS 2, CSS 2.1, CSS 3, Uczę się JavaScript’u i PHP, Umiem dodawać skrypty JavaScript czy PHP, Zamieszczam różne nowości w Internecie i inne gadżety.

9

10 Więcej na temat JavaScript i PHP:
Prawdę mówiąc nie zajmuje się jeszcze programowaniem w JavaScript i PHP. Nie znaczy to, że nie jestem w stanie zamieszczać skryptów na stronie. Korzystam z gotowych skryptów, a podstawowa wiedza na ten temat pozwala na łatwe edytowanie ich treści. webcreator.c0.pl

11 Skrypty JavaScript i PHP oraz technologia Flash pozwalają zbudować:
Galerie zdjęć z różnymi efektami, Karuzele, banery, reklamy, Formularz kontaktowy, czy innego rodzaju formularz z podkreślaniem błędów, Systemy logowania czy komętarzy, Wyszukiwarki, Sklepy internetowe itp. webcreator.c0.pl

12 webcreator.c0.pl

13 webcreator.c0.pl

14

15 webcreator.c0.pl

16 Kontakt: Adres e-mail: krzysztofabram1@gmail.com;
Tel. Komórkowy: ; Adres zamieszkania: Sowliny 133; Imię i Nazwisko: Krzysztof Abram; webcreator.c0.pl

17 webcreator.c0.pl Koniec Krzysztof Abram


Pobierz ppt "WebCreator.c0.pl Krzysztof Abram."

Podobne prezentacje


Reklamy Google