Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkolenie dotyczące korzystania ze strony internetowej KS Wlkp. ZPN

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkolenie dotyczące korzystania ze strony internetowej KS Wlkp. ZPN"— Zapis prezentacji:

1 Szkolenie dotyczące korzystania ze strony internetowej KS Wlkp. ZPN
Łukasz Oleszkiewicz

2 Loginy i hasła Każdego sędziego prosi się o sprawdzenie poczty mailowej celem znalezienia maila od następującego nadawcy i o następującym temacie. W wypadku problemów z odnalezieniem maila prosimy o kontakt mailowy pod adresem

3 Gdzie można się zalogować?

4 Do czego będą wykorzystywane loginy i hasła?
Do pobrania/wyświetlenia aktualnej listy Kontaktów do sędziów, która pojawi się na stronie do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Do wyświetlania niektórych newsów, które będą ujawniać się tylko po zalogowaniu. Obsada w dalszym ciągu pozostaje jawna.

5 Gdzie pojawią się Kontakty?

6 Gdzie pojawią się Kontakty cd?

7

8 Obsada Od tej rundy obsada nie będzie pojawiać się już na Stronie Głównej, a jedynie w zakładce Obsada. Prosimy o sprawdzanie tej zakładki regularnie w trakcie tygodnia do piątku do godziny 18. Po tym czasie informacje o wszelkich zmianach będą przekazywane drogą telefoniczną. Podobnie rzecz będzie się miała z Planem Przygotowania Kondycyjnego (będzie pojawiał się jedynie w odpowiedniej zakładce)

9 Extranet Przed pojawieniem się Obsady na stronie internetowej sędziowie mogą sprawdzić swoje mecze poprzez system Extranet. Prosi się o akceptowanie spotkań, na które jest się wyznaczanym poprzez ten system.

10 Wyniki Nieoficjalne Przypomina się sędziom Strefy Poznańskiej, że wszystkie wyniki spotkań mistrzowskich Klasy Okręgowej, Klasy A oraz Klasy B muszą zostać przesłane do 15 minut po zakończonym spotkaniu na odpowiedni numer telefonu.

11 Połamania gwizdków w nadchodzącej rundzie!
Dziękuję za uwagę! Połamania gwizdków w nadchodzącej rundzie!


Pobierz ppt "Szkolenie dotyczące korzystania ze strony internetowej KS Wlkp. ZPN"

Podobne prezentacje


Reklamy Google