Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor:Renia. Po maturze z kolegami wypad na kremówki. Wadowice, rok 20. Emi rodzi syna Szkoła, teatr i kapłaństwo tutaj się zaczyna. Pierwsze mecze, pierwsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor:Renia. Po maturze z kolegami wypad na kremówki. Wadowice, rok 20. Emi rodzi syna Szkoła, teatr i kapłaństwo tutaj się zaczyna. Pierwsze mecze, pierwsze."— Zapis prezentacji:

1 Autor:Renia

2 Po maturze z kolegami wypad na kremówki. Wadowice, rok 20. Emi rodzi syna Szkoła, teatr i kapłaństwo tutaj się zaczyna. Pierwsze mecze, pierwsze smutki, w gimnazjum klasówki.

3

4 Kapłan Lolek dla Kościoła to prawdziwy diament.W Polsce wtedy, krótko mówiąc, jest niemały zamęt Ksiądz Sapieha bez wątpienia prym w Krakowie wiedzie Lolek rzeczy swe pakuje i do Rzymu jedzie.

5

6 Przyjaciele czują w sercu, że ciąg dalszy będzie Paweł VI siedzi wtedy na Piotra urzędzie. W Niegowici i Krakowie posługę zaczyna. Najpierw biskup, potem arcy i w końcu kardynał

7

8 Szesnastego października, 78 roku Słyszy świat: Całą drogę życia oddał Lolek swemu Panu Wnet go droga ta zawiedzie aż do Watykanu. Habemus papam i doznaje szoku.

9

10 Papież Polak ma pomysły, nowy duch się budzi Nie chce siedzieć w Watykanie - ciągnie go do ludzi Pielgrzymuje, przełamuje i wyzwania stawia Wszyscy widzą jak oblicze ziemi się odnawia.

11

12 13 maja cały świat oddech wstrzymuje Ali w stronę Jana Pawła pistolet kieruje. Matka Boska miała tutaj plany widać własne Totus tuus i wszystko staje się zupełnie jasne

13

14 Wielki rodak w swej ojczyźnie czuje się jak w niebie Jest tu gościem numer jeden, chociaż jest u siebie Ziemia Święta i świat cały stoją mu otworem Dla tych, którzy cenią pokój, jest Jan Paweł wzorem.

15

16 Papież kocha młodych, młodzi kochają Papieża Stary meczet, synagoga, mowa w ONZ-ecie Encykliki, jubileusz, trzecie tysiąclecie. Mimo bólu i zmęczenia szlaki wciąż przemierza.

17

18 Pontyfikat się nie kończy, dobrze o tym wiecie Papież dalej pielgrzymuje, lecz na tamtym świecie. 2005 to kwiecień, Bóg sam decyduje Świat się modli, gdy Jan Paweł niebo obejmuje.

19

20 Znów Habemus papam słyszy świat i się raduje Kościół żyje i żyć będzie, słowo Boga dane Od wiek wieków klucze Piotra są przekazywane. Dzieło Jana Pawła Benedetto podejmuje.

21 Magda Anioł Adam Szewczyk

22 Pomoc Duchowa www.adonai.pl


Pobierz ppt "Autor:Renia. Po maturze z kolegami wypad na kremówki. Wadowice, rok 20. Emi rodzi syna Szkoła, teatr i kapłaństwo tutaj się zaczyna. Pierwsze mecze, pierwsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google