Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

VIOLETTA VIOLAETTA2. VIOLETTA Violetta to dziewczyna o niezwykłym głosie. w drugim sezonie zmieniła się na dorosłą dziewczynę, ale jej tata(German) widzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "VIOLETTA VIOLAETTA2. VIOLETTA Violetta to dziewczyna o niezwykłym głosie. w drugim sezonie zmieniła się na dorosłą dziewczynę, ale jej tata(German) widzi."— Zapis prezentacji:

1 VIOLETTA VIOLAETTA2

2 VIOLETTA Violetta to dziewczyna o niezwykłym głosie. w drugim sezonie zmieniła się na dorosłą dziewczynę, ale jej tata(German) widzi w niej małą dziewczynkę,która ma 5 latek. Violetta jeżeli chodzi o miłość spotkała na swojej drodze nie tylko Leona.Także Diega, który na początku dokucza jej i przez niego Leon zerwał z Violą.

3

4 Leon Leon to mężczyzna,który jest bardzo pewny siebie,wie o tym bardzo dobrze. Przez Diega był zmuszony zerwać z Violettą chociaż ja bardzo kocha i nie może o niej zapomnieć. Ale po długim czasie zakochuje się w Larze która jest mechanikiem w jego hobby(motorzysta).

5

6 Leon Violetta

7 Spotkali kogoś na swoich drogach miłość. Viola Diega, Leon Larę. Ale po tym co przeszli nic ich nie rozłączy.

8 Podziękowania Bardzo dziękuję za uwagę! Zuzanna Spyrka


Pobierz ppt "VIOLETTA VIOLAETTA2. VIOLETTA Violetta to dziewczyna o niezwykłym głosie. w drugim sezonie zmieniła się na dorosłą dziewczynę, ale jej tata(German) widzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google