Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

D ZIWNE I DZIWNIEJSZE - NOWE PRZEDMIOTY XXII WIEKU Wykonały: Lidia Strzelińska i Anetka Szczesna Przedmioty wykonane ze zwyczajnej płyty CD i zwyczajnego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "D ZIWNE I DZIWNIEJSZE - NOWE PRZEDMIOTY XXII WIEKU Wykonały: Lidia Strzelińska i Anetka Szczesna Przedmioty wykonane ze zwyczajnej płyty CD i zwyczajnego."— Zapis prezentacji:

1 D ZIWNE I DZIWNIEJSZE - NOWE PRZEDMIOTY XXII WIEKU Wykonały: Lidia Strzelińska i Anetka Szczesna Przedmioty wykonane ze zwyczajnej płyty CD i zwyczajnego ołówka. Normalna płyta CD Normalny ołówek

2 O GNIOPŁYT Nie masz zapałek? Zimno ci w ręce? Ten przedmiot został specjalnie opracowany, aby to się nie zdarzyło! To zwyczajny ołówek, który podłączony jest do płyty CD. Został skonstruowany na zasadzie bąka. Pocierasz rekami o ołówek przy czym naciskasz dołączony do niego przycisk. Płyta zaczyna obracać się z wielką szybkością przy czym wytwarza się płomyk. Uwaga! Płyta się zużywa! Przedmiot nie objęty gwarancją. Nie odpowiedni dla dzieci poniżej 10 roku życia! BĘDZIE GORĄCO!

3 M ORZAK Oto nowy ulepszony tzw. Lizak. Policjanci mogą nim nie tylko kierować ruchem drogowym, ale przy dobrym słońcu mogą porozumiewać się alfabetem morsa! Ten przedmiot ułatwi im życie. Plusy: + nie da się go zjeść, +szybka komunikacja +bardziej zrozumiałe manewry Minusy: -dodatkowa nauka alfabety morsa! - Line po użyciu trzeba albo wymienić, albo zwinąć i z powrotem wsadzić Uwaga!: Przedmiot dostępny tylko dla policjantów! Nie zjadliwe! Bez gwarancji! + Teraz rzucony w uciekającego samochodem przestępcę przebija mu opony! + Także w płycie ukryta jest lina, która dodatkowo go związuje!


Pobierz ppt "D ZIWNE I DZIWNIEJSZE - NOWE PRZEDMIOTY XXII WIEKU Wykonały: Lidia Strzelińska i Anetka Szczesna Przedmioty wykonane ze zwyczajnej płyty CD i zwyczajnego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google