Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REKLAMA. Reklama jest wszechobecna w naszym życiu. Gdy opiera się na rzetelnej informacji, jest użyteczna i potrzebna. Pomaga dokonać wyboru. Często jednak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REKLAMA. Reklama jest wszechobecna w naszym życiu. Gdy opiera się na rzetelnej informacji, jest użyteczna i potrzebna. Pomaga dokonać wyboru. Często jednak."— Zapis prezentacji:

1 REKLAMA

2 Reklama jest wszechobecna w naszym życiu. Gdy opiera się na rzetelnej informacji, jest użyteczna i potrzebna. Pomaga dokonać wyboru. Często jednak głównym celem reklamy jest zachęcanie do kupna towaru, wywarcie wpływu na decyzje odbiorców – konsumentów.

3 Reklamy umieszczane są: na witrynach sklepowych, murach domów, bilbordach, w Internecie, prasie codziennej i telewizji.

4 „Winiary dobre pomysły, lepszy smak” Reklama powinna w rzetelny i atrakcyjny sposób informować o cechach danego produktu lub usługi. Jej celem jest wzbudzenie zainteresowanie i zachęcenie do zakupu danego towaru lub usługi. Hasło reklamowe powinno być proste, zwięzłe, zrozumiałe, czyli łatwe do zapamiętania.

5 Reklama telewizyjna Reklamy telewizyjne mają bardzo dużą siłę oddziaływania dzięki dużej częstotliwości przekazu, szerokiego odbioru. Zaletą reklamy telewizyjnej jest możliwość połączenia przekazu słownego z obrazem, ruchem i dźwiękiem. Duża siła ekspresji oraz wielka liczba odbiorców, zwłaszcza w porach największej oglądalności, pozwalają na stworzenie ogromnego rynku dla reklamowanych produktów. słowo z obrazem, ruchem i dźwiękiem

6 Reklama jest wszechobecna w naszym życiu. Gdy opiera się na rzetelnej informacji, jest użyteczna i potrzebna. Pomaga dokonać wyboru. Ukazanie niezadowolenia z istniejącego stanu rzeczy Wskazanie kierunku do zmiany – zakup reklamowanego produktu Wiele reklam, zwłaszcza telewizyjnych, opiera się na schemacie: Rozbudzanie nowych potrzeb Wskazanie kierunku do zmiany – zakup reklamowanego produktu


Pobierz ppt "REKLAMA. Reklama jest wszechobecna w naszym życiu. Gdy opiera się na rzetelnej informacji, jest użyteczna i potrzebna. Pomaga dokonać wyboru. Często jednak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google