Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasady japońskie Wymagają dogadania się graczy co do stanu grup Problemy ze wznawianiem gry przy braku zgody Problemy z pewnymi sytuacjami (bestiariusze).

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasady japońskie Wymagają dogadania się graczy co do stanu grup Problemy ze wznawianiem gry przy braku zgody Problemy z pewnymi sytuacjami (bestiariusze)."— Zapis prezentacji:

1 Zasady japońskie Wymagają dogadania się graczy co do stanu grup Problemy ze wznawianiem gry przy braku zgody Problemy z pewnymi sytuacjami (bestiariusze). Nie do zastosowania dla komputera Gra na swoim terytorium powoduje stratę punktów Problemy z formalizacją.

2

3

4 Zasady japońskie Wymagają dogadania się graczy co do stanu grup Problemy ze wznawianiem gry przy braku zgody Problemy z formalizacją Nie do zastosowania dla komputera Gra na swoim terytorium powoduje stratę punktów Problemy z formalizacją.

5 Dla odmiany po chińsku

6 Dają możliwość dogrania gry do oczywistego stanu Opłaca się zapychać dame. Można bez strat grać na swoim terytorium. Zwyciężca jest prawie zawsze ten sam co po japońsku Źle sformułowane – nieścisłości, sprzeczności. Problemy z trudnymi sytuacjami.

7 Co na to amerykanie?

8 Można liczyć po chińsku jak i po pseudojapońsku. Zasady są ścisłe i nie rozwiązujące klasycznych sytuacji zgodnie z tradycją. Gra zawsze kończy się wynikiem, nie ma nieroztrzygniętych sytuacji.

9 ZADANIA


Pobierz ppt "Zasady japońskie Wymagają dogadania się graczy co do stanu grup Problemy ze wznawianiem gry przy braku zgody Problemy z pewnymi sytuacjami (bestiariusze)."

Podobne prezentacje


Reklamy Google