Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Panczo Zespół Szkół nr2 w Pabianicach. Przedmiot działalności; Działalność naszej firmy to produkcja podpórek do książek oraz zdobionych świecącą farbą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Panczo Zespół Szkół nr2 w Pabianicach. Przedmiot działalności; Działalność naszej firmy to produkcja podpórek do książek oraz zdobionych świecącą farbą."— Zapis prezentacji:

1 Panczo Zespół Szkół nr2 w Pabianicach

2 Przedmiot działalności; Działalność naszej firmy to produkcja podpórek do książek oraz zdobionych świecącą farbą kubków. Oba wyroby mają praktyczne zastosowanie i z pewnością przydadzą się w każdym domu. Poza tym będą niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i tanie, czyli takie, jakie lubią klienci. Postaramy się wykorzystać do ich produkcji całą naszą pomysłowość i wytworzyć produkty, które sami chcielibyśmy mieć w swoich domach.

3 Nasze produkty

4 Misja firmy: Zaprowadzimy ład w Twoim domu… Z naszą firmą już nigdy książki nie będą przewracały się na półkach i już nigdy nie będziecie szukać w nocy kubka - bo nasz świecący kubek łatwy jest do zauważenia w ciemności bez potrzeby zapalania światła w mieszkaniu. Zaprowadzimy ład w Twoim domu… Z naszą firmą już nigdy książki nie będą przewracały się na półkach i już nigdy nie będziecie szukać w nocy kubka - bo nasz świecący kubek łatwy jest do zauważenia w ciemności bez potrzeby zapalania światła w mieszkaniu. Wizja firmy: W naszej firmie chcemy produkować przedmioty codziennego użytku, ale takie, które wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością i jakością – będą więc nie tylko zaspokajały konkretne potrzeby, ale przy okazji również zdobiły mieszkania. W naszej firmie chcemy produkować przedmioty codziennego użytku, ale takie, które wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością i jakością – będą więc nie tylko zaspokajały konkretne potrzeby, ale przy okazji również zdobiły mieszkania.

5 A oto udziałowcy naszej firmy.


Pobierz ppt "Panczo Zespół Szkół nr2 w Pabianicach. Przedmiot działalności; Działalność naszej firmy to produkcja podpórek do książek oraz zdobionych świecącą farbą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google