Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lucy Light I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lucy Light I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek."— Zapis prezentacji:

1 Lucy Light I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek

2 O nas Jesteśmy młodą firmą – i dosłownie i w przenośni – pojawiliśmy się w październiku 2014 r., a nasz zespół stanowi 7 osób w wieku 17 lat. Inspiruje nas technika oświetleniowa, a założyliśmy sobie wprowadzenie do tej branży nowych, niebanalnych rozwiązań, które będą ciekawą alternatywą dla klientów. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Każdy z naszych produktów jest zwieńczeniem procesu tworzenia, rozpoczynającego od przelania pomysłu na kartkę papieru, przez szczegółowy projekt i plan wykonawczy, produkcję, kontrolę jakości, aż do zapakowania i dostarczenia do klienta.

3 Produkt Uzyskaliśmy to dzięki pochyleniu konstrukcji pozwalającemu na możliwości pracy w kilku trybach. Pierwszym naszym produktem jest lampa pokojowa – wykonana ze sklejkowych ramek mocowanych na trójkątnym stelażu. Wiodącą myślą przy jej tworzeniu było ukierunkowanie światła pozwalające na oświetlanie konkretnego fragmentu pomieszczenia lub biurka – podczas pracy.

4 Nasza misja Tworzyć elementy oświetlenia, których wartością nie jest tylko światło, które dają, ale takie które są godne uwagi nawet gdy nie świecą. Nasze produkty są realizacją założenia – światło, wygląd, funkcjonalność. Niestandardowo lokując i obudowując źródła światła, proponujemy ciekawy efekt oświetleniowy. Za niezmiernie ważne uznajemy łączenie designu i funkcjonalności. Pragniemy, aby nasi klienci nie musieli z niczego rezygnować. Naszą misją jest dostarczanie produktów prawdziwie wzbogacających wnętrze – takich, przy których będą mogli Państwo pracować i odpoczywać komfortowo.

5 Wizja firmy Optymalnie wykorzystując dostępne nam zasoby, pragniemy stawać się coraz lepsi. Naszym celem jest przebyć drogę od młodzieżowego pomysłu do zauważalnej na rynku firmy.


Pobierz ppt "Lucy Light I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google