Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek"— Zapis prezentacji:

1 I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek
Lucy Light I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek

2 O nas Jesteśmy młodą firmą – i dosłownie i w przenośni – pojawiliśmy się w październiku 2014 r., a nasz zespół stanowi 7 osób w wieku 17 lat. Inspiruje nas technika oświetleniowa, a założyliśmy sobie wprowadzenie do tej branży nowych, niebanalnych rozwiązań, które będą ciekawą alternatywą dla klientów. Do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Każdy z naszych produktów jest zwieńczeniem procesu tworzenia, rozpoczynającego od przelania pomysłu na kartkę papieru, przez szczegółowy projekt i plan wykonawczy, produkcję, kontrolę jakości, aż do zapakowania i dostarczenia do klienta.

3 Produkt Pierwszym naszym produktem jest lampa pokojowa – wykonana ze sklejkowych ramek mocowanych na trójkątnym stelażu. Wiodącą myślą przy jej tworzeniu było ukierunkowanie światła pozwalające na oświetlanie konkretnego fragmentu pomieszczenia lub biurka – podczas pracy. Uzyskaliśmy to dzięki pochyleniu konstrukcji pozwalającemu na możliwości pracy w kilku trybach.

4 Nasza misja Tworzyć elementy oświetlenia, których wartością nie jest tylko światło, które dają, ale takie które są godne uwagi nawet gdy nie świecą. Nasze produkty są realizacją założenia – światło, wygląd, funkcjonalność. Niestandardowo lokując i obudowując źródła światła, proponujemy ciekawy efekt oświetleniowy. Za niezmiernie ważne uznajemy łączenie designu i funkcjonalności. Pragniemy, aby nasi klienci nie musieli z niczego rezygnować. Naszą misją jest dostarczanie produktów prawdziwie wzbogacających wnętrze – takich, przy których będą mogli Państwo pracować i odpoczywać komfortowo.

5 Wizja firmy Optymalnie wykorzystując dostępne nam zasoby, pragniemy stawać się coraz lepsi. Naszym celem jest przebyć drogę od młodzieżowego pomysłu do zauważalnej na rynku firmy.


Pobierz ppt "I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej Włocławek"

Podobne prezentacje


Reklamy Google