Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekty domów jednorodzinnychProjekty domów jednorodzinnych – sprawdzone opcje i propozycje w wersji tradycyjnej Budując dom dla swoich najbliższych musimy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekty domów jednorodzinnychProjekty domów jednorodzinnych – sprawdzone opcje i propozycje w wersji tradycyjnej Budując dom dla swoich najbliższych musimy."— Zapis prezentacji:

1 Projekty domów jednorodzinnychProjekty domów jednorodzinnych – sprawdzone opcje i propozycje w wersji tradycyjnej Budując dom dla swoich najbliższych musimy przemyśleć wszystkie potrzeby, jakie na poszczególnych etapach swojego życia będą przedstawiać domownicy. To w oparciu o nie powinniśmy dokonać wyboru odpowiedniego domu – zwłaszcza domu jednorodzinnego. Decydując się na tradycyjny projekt, zakładający jednocześnie najlepsze rozwiązania i maksymalne korzyści dla konkretnej rodziny warto uprzednio sprawdzić, jakie propozycje domów jednorodzinnych można znaleźć w ofercie serwisu DobreDomy.pl i wówczas perfekcyjnie zaplanować swoją inwestycję. Przykładowe projekty domów jednorodzinnych Pierwszy projekt domu jednorodzinnego, na który warto zwrócić uwagę, to projekt domu Dafne. Przeznaczony jest on dla osób poszukujących funkcjonalnego, parterowego domu jednorodzinnego. Dom przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Skromny, a jednocześnie elegancki projekt skierowany jest do osób, które cenią sobie klasyczną prostotę.

2 Podobnym, nieco bardziej fantazyjnym domem jest projekt Słoneczko I, który spełni wymagania niewielkiej rodziny. Ma prostą, ale funkcjonalną konstrukcję i niewielkie gabaryty, zmniejszające koszty jego budowy. Ten przytulny domek stanowi wspaniałą opcję dla osób szukających tradycyjnych, a zarazem urokliwych rozwiązań. Kolejnym projektem domu jednorodzinnego dla kilkuosobowej rodziny, jest gustowny i niepozbawiony tradycyjnych odniesień projekt Astra. Jest to dom parterowy, dla 4-5 osobowej rodziny, niepodpiwniczony, z garażem na dwa samochody. Posiada część dzienną otwartą na kuchnię i odizolowaną część nocną z sypialniami domowników. To propozycja dla nieco mniej konserwatywnych osób, które poszukują oryginalnych rozwiązań, wciąż jednak pozostających w kręgu tradycyjnego budownictwa.

3 Trendy w budownictwie jednorodzinnym Przyglądając się kolejnym projektom domów jednorodzinnych na stronie www.dobredomy.pl można odnieść wrażenie, że wiele elementów poszczególnych rozwiązań konstrukcyjnych niejednokrotnie różni się od siebie jedynie w drobnych szczegółach, podczas gdy główne założenia projektowe bywają niemal tożsame. Domy jednorodzinne zwykle są parterowe, mają tradycyjny układ i wygląd. We wszystkich wejście do domu usytuowane jest w centralnej jego części, zazwyczaj pod niewielkim gankiem. Część dzienna, z kuchnią i sypialnią oddzielona jest od części nocnej – prywatnej, dzięki czemu pozostaje ona poza zasięgiem wzroku odwiedzających nas gości. Domy parterowe dla jednej rodziny, składającej się z 3-5 osób, mogą mieć wbudowany w bryłę domu garaż jedno- bądź dwustanowiskowy. Wspólna jest elewacja wyszczególnionych domów o charakterze tradycyjnym. Wykonana jest ona z tynku strukturalnego, zaś pokryciem dachu jest dachówka ceramiczna lub cementowa. Dobredomy.plDobredomy.pl – oferujemy profesjonalne projekty domów


Pobierz ppt "Projekty domów jednorodzinnychProjekty domów jednorodzinnych – sprawdzone opcje i propozycje w wersji tradycyjnej Budując dom dla swoich najbliższych musimy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google