Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej 90 – 009 Łódź ul. Sienkiewicza 46 www.sp173.szkoly.lodz.pl Zapraszamy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej 90 – 009 Łódź ul. Sienkiewicza 46 www.sp173.szkoly.lodz.pl Zapraszamy."— Zapis prezentacji:

1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej 90 – 009 Łódź ul. Sienkiewicza 46 www.sp173.szkoly.lodz.pl Zapraszamy

2 jest bezpiecznym miejscem spotkań ludzi panuje w niej atmosfera dialogu kieruje się dobrem ucznia dba o wszechstronny rozwój fizyczny młodego człowieka podejmuje działania proekologiczne proponuje nowoczesne metody nauczania oparte na wykorzystaniu technologii informatycznej tworzy klimat miłości do rodziny oraz wielkiej i małej ojczyzny jest otwarta na współpracę pomaga uczniom rozumieć świat, ludzi i siebie.

3 Jesteśmy szkołą propagującą humanistyczny system wartości Wychowujemy w duchu tolerancji i poszanowania godności drugiego człowieka PROJEKT „TACY SAMI” „Szkoła z prawami dziecka” „Ratujemy i uczymy ratować” razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Projekt "Książkowe MISIE warte pomnika" został nagrodzony jako "najlepszy projekt promujący czytelnictwo realizowany w ramach programu Klub Przyjaciół Kota Piotrka - miejsce zabawy z książką".

4 Uczniowie biorą udział w Projekcie Edukacyjnym współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny

5 Zapewniamy dzieciom możliwości wspólnej zabawy i nauki, w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do potrzeb rozwojowych, w kolorowych i przytulnych pracowniach. Posiadamy dwie pracownie komputerowe Mamy kolorową, przytulną multimedialną bibliotekę z bogatym księgozbiorem.

6 Logopedę, opiekę pedagoga szkolnego SZKOŁA ZAPEWNIA Opiekę w świetlicy w godzinach od 7.00 do 17.00 Salę do zajęć terapii pedagogicznej. Serwujemy smaczne obiady i codziennie „szklankę mleka”

7 Dysponujemy własną pływalnią i co roku mamy nabór do klasy sportowej o profilu pływackim. Zachęcamy naszych najmłodszych do udziału w szkolnym kole teatralnym. Koło teatralne klas 1-3 Koło turystyczno–ekologiczne Koło plastyczne Koło origami UKS „Skorpion” taekwondo UKS NEPTUN piłka wodna Gromada Zuchowa Ogniste Dreptydy i Razysty Zachęcamy do zajęć pozalekcyjnych

8 W naszej szkole odbywają się liczne konkursy dla najmłodszych. Zapewniamy rozwój zdolności i zainteresowań dziecka.

9  Innowacja „Radość i śpiew to my” pani Marii Sosnowskiej  Innowacje pedagogiczne do zajęć komputerowych Edukacja informatyczna klas I-III szkoły podstawowej pani Jolanty Bolesławskiej Przez zabawę do wiedzy pani Doroty Kosacz Moje spotkanie z komputerem w edukacji wczesnoszkolnej z elementami kolorowej ortografii pani Beaty Pasikowskiej i pani Katarzyny Tomasik  „Uczeń bezpieczny w Sieci” pani Jolanty Bolesławskiej i pani Beaty Pasikowskiej  Innowacja edukacja europejska w edukacji wczesnoszkolnej „Europa da się lubić” pani Katarzyny Tomasik  Program koła teatralnego „PROMYCZKI” pani Beaty Turczyn i pani Doroty Siekiery  Program koła teatralnego „Zabawa w teatr” pani Marzanny Kowalskiej  Innowacja „Na tropie ekologii” pani Doroty Szarskiej - Kuśmierczyk

10 Drodzy Rodzice i dzieci. Istotnym zadaniem naszej szkoły jest realizowanie programu nauczania skoncentrowanego na dziecku, na jego indywidualnym tempie rozwoju i możliwościach uczenia się przez działanie, przeżywanie, doświadczenie, odkrywanie oraz troska o zapewnienie dzieciom możliwości wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do potrzeb rozwojowych. Zapraszamy


Pobierz ppt "SZKOŁA PODSTAWOWA NR 173 im. 1 Dywizji Kościuszkowskiej 90 – 009 Łódź ul. Sienkiewicza 46 www.sp173.szkoly.lodz.pl Zapraszamy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google