Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zaufał Panu Bł. Michał Sopoćko. Często dusza - jak statek na morzu w czasie burzy – traci wszystko, co stanowi jej siłę, piękność i wartość:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zaufał Panu Bł. Michał Sopoćko. Często dusza - jak statek na morzu w czasie burzy – traci wszystko, co stanowi jej siłę, piękność i wartość:"— Zapis prezentacji:

1 Zaufał Panu Bł. Michał Sopoćko

2 Często dusza - jak statek na morzu w czasie burzy – traci wszystko, co stanowi jej siłę, piękność i wartość:

3 maszt wiary bywa strzaskany, ster miłości zerwany, a całe mienie dobrych uczynków staje się pastwą bałwanów:

4 zdaje się, że już grozi ostateczne rozbicie.

5 Lecz dusza nie jest stracona, jeżeli zaczepi się kotwicą ufności o wszechpotężne miłosierdzie Boże”

6

7

8

9

10

11 W swoim wielkim Miłosierdziu, Bóg nas zrodził do nadziei. /x2 Do wielkiej nadziei. W swoim wielkim Miłosierdziu, Bóg nas zrodził do nadziei. /x2 Do wielkiej nadziei.

12 Błogosławiony Księże Michale Uproś nam Miłosierdzie Boże /x2 1. Bardziej niż lekarstw, bardziej niż chleba Dziś Miłosierdzia światu potrzeba Błogosławiony Księże Michale Uproś nam Miłosierdzie Boże /x2 1. Bardziej niż lekarstw, bardziej niż chleba Dziś Miłosierdzia światu potrzeba

13 Błogosławiony Księże Michale Uproś nam Miłosierdzie Boże /x2 2. Bogu zaufaj, otwórz swe serce, On Miłosierdziem, w każdej rozterce. Błogosławiony Księże Michale Uproś nam Miłosierdzie Boże /x2 2. Bogu zaufaj, otwórz swe serce, On Miłosierdziem, w każdej rozterce.

14 Na wieki będę, wyśpiewywał, Twe Miłosierdzie Panie. Na wieki będę, wyśpiewywał, Twe Miłosierdzie Panie.

15 Jezu, przemień mnie w siebie, Swą miłość w serce me wlej, Chcę nieść Twe Miłosierdzie, Uczyń mnie narzędziem swym. Jezu, przemień mnie w siebie, Swą miłość w serce me wlej, Chcę nieść Twe Miłosierdzie, Uczyń mnie narzędziem swym.

16 Jezu, który Jesteś Miłosierdziem Przytul mnie do Swego serca, Które kochać nie przestanie, W Jego ranie Uzdrowienie jest dla moich ran. Jezu, który Jesteś Miłosierdziem Przytul mnie do Swego serca, Które kochać nie przestanie, W Jego ranie Uzdrowienie jest dla moich ran.


Pobierz ppt "Zaufał Panu Bł. Michał Sopoćko. Często dusza - jak statek na morzu w czasie burzy – traci wszystko, co stanowi jej siłę, piękność i wartość:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google