Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu, dnia trzeciego z rana. Naród niewierny, trwoży się, przestrasza, na cud Jonasza, Alleluja. Ustąpcie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu, dnia trzeciego z rana. Naród niewierny, trwoży się, przestrasza, na cud Jonasza, Alleluja. Ustąpcie."— Zapis prezentacji:

1

2 Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu, dnia trzeciego z rana. Naród niewierny, trwoży się, przestrasza, na cud Jonasza, Alleluja. Ustąpcie od nas, smutki i trosk żale, gdy Pan Zbawiciel triumfuje w chwale. Ojcu swojemu już uczynił zadość, Nam niesie radość. Alleluja.

3 Jezu Tyś jest światłością mej duszy Niech ciemność ma nie przemawia do mnie już. Jezu Tyś jest światłością mej duszy Daj mi moc przyjąć dziś miłość Twą.

4 O, Panie, Tyś moim Pasterzem, Tak dobrym, że nic mi nie braknie. Do źródeł wód żywych mnie wiedziesz, Prostymi ścieżkami prowadzisz. Ref:Pasterzem moim jest Pan I nie brak mi niczego. 2.Choć idę przez ciemną dolinę, Niczego nie muszę się trwożyć. Bo Pasterz mój zawsze jest przy mnie, W obronie mej stanąć gotowy.

5 3. Do stołu swojego zaprasza, Na oczach mych wrogów to czyni. Olejkiem mą głowę namaszcza, A kielich napełnia obficie. 4. Twa łaska i dobroć podążą W ślad za mną po dzień mój ostatni, Aż dotrę, o Panie, do domu, By z Tobą zamieszkać na zawsze.

6 Jezus Chrystus moim Panem jest Alleluja On kocha mnie, On kocha mnie Alleluja

7 Ref. Alleluja,Alleluja,Alleluja. 1.Niech zabrzmi Panu chwała w niebiosach, Na wysokościach cześć niech oddadzą, Wielbijcie Pana, Duchy niebieskie, Wielbijcie Pana, Jego zastępy! 2.Słońce, księżycu wielbijcie Pana, Gwiazdy świecące wielbijcie Pana, Niebiosa niebios, wielbijcie Pana, Wody podniebne, wielbijcie Pana!

8 3.Niech wszyscy wielbią Imię Pana, Bo jego Słowo stwarza wciąż wszystko, Bo tylko Jego Imię jest wzniosłe, Niechaj na wieki brzmi Jego chwała. 4.Niech zabrzmi chwała Ojcu, co stwarza, Jego Synowi, który jest Panem, Duchowi który w nas zamieszkuje, Przez wszystkie wieki wieków Amen.


Pobierz ppt "Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu, dnia trzeciego z rana. Naród niewierny, trwoży się, przestrasza, na cud Jonasza, Alleluja. Ustąpcie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google