Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przygotowała: Oliwia Michalska. Autorzy książki Wojownicy – seria utworów fantastycznych autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry i Vicky Holmes, występujących.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przygotowała: Oliwia Michalska. Autorzy książki Wojownicy – seria utworów fantastycznych autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry i Vicky Holmes, występujących."— Zapis prezentacji:

1 Przygotowała: Oliwia Michalska

2 Autorzy książki Wojownicy – seria utworów fantastycznych autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry i Vicky Holmes, występujących pod wspólnym pseudonimem Erin Hunter.

3 Opis książki Książka,,Wojownicy” opowiada o dziko żyjących kotach w lesie. Żyją w czterech Klanach noszących nazwy: Klan Pioruna, Rzeki, Cienia, Wiatru i Gwiazd Jest to książka fantastyczno - przygodowa Pewien kot nazywający się Rdzawy był znudzony swoim nudnym,domowym życiem i przyłącza się do Klanu Pioruna i zaczyna szkolenie na wojownika

4 Bohaterowie (główni) Rdzawy: Mały, udomowiony kot poniżej 6 miesiąca życia. Jego sierść jest koloru rudego a jego oczy są koloru zielonego. Jego ulubionym przyjacielem jest Szara Łapa.(później został uczniem Klanu Pioruna) Szara Łapa: Uczeń Klanu Pioruna. Jego sierść jest długa i szara.

5 Niebieska Gwiazda: Królowa całego Klanu Pioruna ma 9 żyć. Jej sierść jest szaroniebieska ma piękne niebieskie oczy.

6 Moja recenzja Oliwia: Kocham tą książkę!!! Oczarowała mnie swoją fabułą, każda strona była coraz ciekawsza i fajniejsza. Tylko zmieniłabym liczbę stron, ponieważ jest ich zbyt mało

7 Ciekawostki Zostały wydane 24 książki serii,,Wojownicy” po angielsku,a na język polski są przetłumaczone tylko dwa tomy. Niebieska Gwiazda straciła już 7 żyć Rdzawy będzie miał jeszcze 3 imiona W pierwszym tomie niema opisanego Klanu Wiatru W pierwszym tomie jest opisanych 41 kotów

8 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Przygotowała: Oliwia Michalska. Autorzy książki Wojownicy – seria utworów fantastycznych autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry i Vicky Holmes, występujących."

Podobne prezentacje


Reklamy Google