Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DomywPL.com. Zajmujemy się dostarczaniem oferty mieszkaniowej dostępnej w Polsce dla studentów z zagranicy. Klientami są osoby z Ukrainy, Białorusi i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DomywPL.com. Zajmujemy się dostarczaniem oferty mieszkaniowej dostępnej w Polsce dla studentów z zagranicy. Klientami są osoby z Ukrainy, Białorusi i."— Zapis prezentacji:

1 domywPL.com

2 Zajmujemy się dostarczaniem oferty mieszkaniowej dostępnej w Polsce dla studentów z zagranicy. Klientami są osoby z Ukrainy, Białorusi i Rosji zainteresowane zakupem lub wynajem mieszkań/domów w Polsce. W ofercie firmy znajdują się usługi prawne, sporządzanie dokumentacji oraz usługi profesjonalnego tłumacza, pomoc w kwestiach robienia meldunku/karty pobytu i przeprowadzki.

3 Wg raportu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy „Studenci zagraniczni w Polsce 2013” na terenie Polski studiuje ok. 15 000 osób z Ukrainy, Białorusi, Rosji. W 2012 roku liczba agencji nieruchomości na terenie całej Polski wyniosła 4031 biur. Większość działających agencji to firmy lokalne. Około 300 biur nieruchomości działających jest pod brandem franczyzowym.

4 Potencjalni klienci Obywatele Ukrainy, Białorusi, Rosji mieszkający na terenie Polski Najczęściej słabo posługujący się językiem polskim Chcący załatwić wszystko na raz, czyli kompleksowo Dlaczego my? Przeżyliśmy to na własnym doświadczeniu, znamy ten ból Znamy preferencje ludzi ze wschodniej Europy Posługujemy się ukraińskim, rosyjskim i białoruskim językiem „Z nami masz wszystko w komplecie. Zaopiekujemy się Tobą! Z nami oszczędzisz swój czas!”

5

6 Dziękujemy! Kateryna Golovko Vladyslav Iukhnovych Mikhail Liaukovich Adam Wojciechowski Jakub Ćwik


Pobierz ppt "DomywPL.com. Zajmujemy się dostarczaniem oferty mieszkaniowej dostępnej w Polsce dla studentów z zagranicy. Klientami są osoby z Ukrainy, Białorusi i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google