Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do zapoznania się ze spółką. Nasza firma składa się z 8 osób, wszyscy chodzimy do klasy 2 o profilu z rozszerzonymi matematyką, geografią i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do zapoznania się ze spółką. Nasza firma składa się z 8 osób, wszyscy chodzimy do klasy 2 o profilu z rozszerzonymi matematyką, geografią i."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do zapoznania się ze spółką

2 Nasza firma składa się z 8 osób, wszyscy chodzimy do klasy 2 o profilu z rozszerzonymi matematyką, geografią i angielskim w III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej. Skład Grupy: Tomasz Harat, Marcin Szłapa, Michał Kilarski, Michał Fudala, Wojciech Wiatrowski, Dariusz Wandzel, Kornel Mika, Natalia Ruta Konsultanci: Kazimierz Wiatrowski (Leviatan – Poligrafia sp. z o.o.)

3 Zdjęcie naszego składu:

4 Nasza firma oferuje usługi takie jak: Sprzedaż artykułów szkolnych potrzebnych na co dzień ("nie stresuj się, że nie masz zapasowego długopisu lub ekierki na matematykę, która jest za godzinę - w każdej chwili możesz kupić je u nas"). Sprzedaż produktów pomagających w organizacji czasu, jak kalendarze - organizatory do rozplanowania zadań, by nie stresować się nawałem zajęć. Sprzedaż produktów redukujących stres, czyli przedmiotów, które można ściskać w dłoni w sytuacjach stresowych. Sprzedaż odblasków - w związku z obowiązującymi nowymi przepisami o obowiązku noszenia odblasków po zmroku w terenie niezabudowanym- nie musisz stresować się, że dostaniesz mandat (który może wynieść nawet 500zł) i dbasz o własne bezpieczeństwo.

5 Kilka naszych produktów:

6 Nasze produkty adresujemy do wszystkich zestresowanych lub chcących zabezpieczyć się przed nieoczekiwanym - czy to kartkówką z matematyki, czy samochodem nadjeżdżającym w ciemnej ulicy. Mamy nadzieję, że nasz pomysł i produkty dotrą do jak najszerszego grona zainteresowanych.


Pobierz ppt "Zapraszamy do zapoznania się ze spółką. Nasza firma składa się z 8 osób, wszyscy chodzimy do klasy 2 o profilu z rozszerzonymi matematyką, geografią i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google