Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasz zespół to sześcioro uczniów z klasy 2C o profilu ekonomiczno-językowym: Klaudia Pawlak Kamila Rutkowska Paweł Dreszer – Drogorób Vladimir Zaigrajew.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasz zespół to sześcioro uczniów z klasy 2C o profilu ekonomiczno-językowym: Klaudia Pawlak Kamila Rutkowska Paweł Dreszer – Drogorób Vladimir Zaigrajew."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasz zespół to sześcioro uczniów z klasy 2C o profilu ekonomiczno-językowym: Klaudia Pawlak Kamila Rutkowska Paweł Dreszer – Drogorób Vladimir Zaigrajew Kacper Kwiatkowski Inga Organiściak

3 Zajmujemy się sprzedażą kuków termicznych na terenie IV LO w Toruniu. Kubki mają wygrawerowane logo firmy, są zrobione z metalu i posiadają rączkę.

4 Na pomysł kubków wpadliśmy po reformie sklepików szkolnych. Zwrócilięmy uwagę na to, że wielu uczniów przynosi swoje własne napoje w termosach, dodatkowo zaczął się sezon zimowy.

5 Do każdego kubka dodajemy naklejkę, wybrana przez osobę kupującą. Są one wyprodukowane przez firmę REM Na folii bezbarwnej firmy ORACAM. Można je również kupić osobno.

6

7

8

9 Strona internetowa E-mail: inga.organisciak@gmail.cominga.organisciak@gmail.com Telefon: 795475490 Adres: ul. Warszawska 1/5 Toruń


Pobierz ppt "Nasz zespół to sześcioro uczniów z klasy 2C o profilu ekonomiczno-językowym: Klaudia Pawlak Kamila Rutkowska Paweł Dreszer – Drogorób Vladimir Zaigrajew."

Podobne prezentacje


Reklamy Google