Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedmiot działalności firmy: Firma „Błyskotka” to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, którego celem będzie produkcja i sprzedaż. Forma organizacyjno-

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedmiot działalności firmy: Firma „Błyskotka” to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, którego celem będzie produkcja i sprzedaż. Forma organizacyjno-"— Zapis prezentacji:

1

2 Przedmiot działalności firmy: Firma „Błyskotka” to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, którego celem będzie produkcja i sprzedaż. Forma organizacyjno- prawna firmy: Przedsiębiorstwo będzie działało jako 15- osobowa spółka jawna. Każdy z jej udziałowców ma uprawnienia i jest zobowiązany do reprezentowania spółki. Wspólnicy wniosą odpowiedni kapitał. Spółka zostanie odnotowana w rejestrze, a działać będzie na podstawie umowy zawartej w formie pisemnej przez wspólników tworzących przedsiębiorstwo. Firma będzie dysponowała dwoma pomieszczeniami z niezbędnym wyposażeniem. Konkurencyjność oferty: Na terenie Siedlec jest wiele sklepów z biżuterią, jednak produkty w naszej firmie są szczególe wyjątkowe, które będzie bardzo trudno kupić w Siedlcach. Firma ma niskie ceny.

3 Obowiązki osób zarządzających firma: Wspólnicy będą solidarnie i osobiście odpowiadać za zobowiązanie przyjęte przez nich w ramach działalności. Każdy z nich ma uprawnienia i jest zobligowany do prowadzenia praw spółki. Doświadczenia zawodowe osób zarządzających firma: Przedsiębiorcami jest 15 osób, wszyscy są uczniami Technikum nr 2 w Siedlcach o profilu Ekonomicznym. Każdy ze wspólników ma też kontakt z Zarządzaniem i Marketingiem poza szkołą.

4 Pracownicy Firma składa się z 15-osobowej grupy. 5 osób to dyrektorzy wykonujący swoja prace na poszczególnych stanowiskach, a pozostali wspólnicy przedsiębiorstwa zajmują się produkcją oraz dystrybucją naszych wyrobów. Dostawcy Firma będzie się zaopatrywać w produkty u producentów takich jak: CVE Studio 05-080 Izabelin –Laski ul. 3 Maja 83 EXPEDUO S.C. 62-800 Kalisz ul. Dobrzecka 69 Księgowość Jeden ze wspólników jest dyrektorem do spraw finansów i zajmuje się prowadzeniem podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

5 CAŁA FIRMA:

6 ZARZĄD:


Pobierz ppt "Przedmiot działalności firmy: Firma „Błyskotka” to przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe, którego celem będzie produkcja i sprzedaż. Forma organizacyjno-"

Podobne prezentacje


Reklamy Google