Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniu 30 maja 2015 roku odbył się Piknik Rodzinny w parku- przy ul. Wieniawskiego. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie. Trwał on.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniu 30 maja 2015 roku odbył się Piknik Rodzinny w parku- przy ul. Wieniawskiego. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie. Trwał on."— Zapis prezentacji:

1

2

3 W dniu 30 maja 2015 roku odbył się Piknik Rodzinny w parku- przy ul. Wieniawskiego. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie. Trwał on od godz. 13.30 do 18.00. Impreza gwarantowała wiele atrakcji, wspaniałą zabawę oraz wypoczynek. Tematyką pikniku była Starożytna Grecja. Niniejszą imprezę otworzyła jak i prowadziła pani Dyrektor Elżbieta Chodzińska.

4 Uczestnicy W imprezie udział wzięli: uczniowie naszej szkoły dzieci i młodzież z Rzeszowskiego Domu Kultury uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Rzeszowie oraz zaproszeni goście

5 Imprezę urozmaicały występy uczniów szkoły i nie tylko.

6 Temat przewodni- Grecja Z Grecją związane były różne konkursy i zabawy, takie jak: Konkurs na najpiękniejszy strój grecki, potrawę, projekt o Grecji.

7 Potrawy greckie Strój grecki

8 Zabawy takie jak: Rzut ringiem Skok w dal Biegi

9 Rzut ringiem

10 Nauczyciele organizowali konkursy związane z przedmiotami, których nauczają.

11

12 Nawet najmłodsi się nie nudzili

13

14

15 Przyjechała szkoła języka angielskiego Helen Doron.

16

17 Można było zobaczyć najładniejsze prace uczniów naszej szkoły.

18

19 Odbył się pokaz Straży Pożarnej, który zaciekawił nie tylko dzieci, ale i młodzież oraz dorosłych.

20 Wóz strażacki

21 Tak gasili pożar mali strażacy

22

23

24 Nie zabrakło oczywiście ciast i ciasteczek, przygotowanych przez rodziców i uczniów.

25

26 Impreza była udana. Przysporzyła wiele pozytywnych emocji i wrażeń. Jedynym minusem powyższego pikniku były opady deszczu, a następnie burza, która uniemożliwiła przeprowadzenie losowania nagród tego dnia.

27 Sponsorzy: Sponsorami Pikniku Rodzinnego byli m.in.: Mariot Delikatesy Centrum Delikatesy Frac Firma fotograficzna Kasowski Straż Pożarna

28

29 Falkiewicz Ania Haleniuk Stefan Krzysztofińska Ania


Pobierz ppt "W dniu 30 maja 2015 roku odbył się Piknik Rodzinny w parku- przy ul. Wieniawskiego. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie. Trwał on."

Podobne prezentacje


Reklamy Google