Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 w Kielcach im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 w Kielcach im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 w Kielcach im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka

2 Piłka nożna  Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta naszej szkoły chętnie grają w piłkę nożną i biorą udział w turniejach, zajmując wysokie miejsca:  IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w piłce nożnej chłopców do lat 17 – Jędrzejów r.  III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w halowej piłce nożnej – grupa młodsza – Kielce r.  II miejsce turnieju piłki nożnej – Integracyjny Dzień Dziecka i Sportu – Kielce r.

3 Piłka nożna – sukcesy szkolne  I miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w piłce nożnej halowej – Kielce r.  II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w piłce nożnej halowej – Kielce r.  IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w piłce nożnej dziewcząt – Jędrzejów r.  II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w piłce nożnej dziewcząt – Jędrzejów r.  III miejsce w turnieju piłki nożnej dziewcząt o Mistrzostwo Województwa Świętokrzyskiego – Jędrzejów r.

4 Piłka nożna - dyplomy

5

6 Biegi przełajowe  III miejsce w XXIII Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych w klasyfikacji zespołowej – Barycz r.  II miejsce w XX Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Biegach Przełajowych w klasyfikacji zespołowej – Barycz r.  IV miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach w biegach przełajowych – Barycz r.

7 Biegi przełajowe - dyplomy

8 Tenis  I miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w tenisie stołowym – drużynowym – Kazimierza Wielka r.  III miejsce w XXIV Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w tenisie stołowym – Cudzynowice r.

9 Tenis - dyplomy

10 Piłka Siatkowa  IV miejsce w II Mityngu Siatkarskim „Sprawni Razem” – Kielce r.  III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej – Kielce r.

11 Piłka siatkowa - dyplomy

12 Pływanie  I miejsce w sztafecie 4x25m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w pływaniu – Starachowice r.  I miejsce w sztafecie 4x25m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w pływaniu – Starachowice r.  III miejsce w sztafecie 4x25m stylem dowolnym w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w pływaniu – Starachowice r.

13 Pływanie - dyplomy

14 Warcaby  I miejsce drużynowo – Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach - Ostrowiec Św r.

15 Zakończenie  Uczniowie naszej szkoły chętnie uprawiają sport i uczestniczą od wielu lat w zawodach sportowych.  Oglądamy z podziwem dyplomy i puchary zdobyte przez sportowców z ZSOS Nr 17.  Chcemy brać z nich przykład! Przygotowali uczniowie klasy: 2b, 4b i 5b


Pobierz ppt "Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 w Kielcach im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google