Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywam się Alicja Damps. W wolnych chwilach rysuje i słucham muzyki. Najbardziej lubię uprawiać sport.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywam się Alicja Damps. W wolnych chwilach rysuje i słucham muzyki. Najbardziej lubię uprawiać sport."— Zapis prezentacji:

1

2 Nazywam się Alicja Damps. W wolnych chwilach rysuje i słucham muzyki. Najbardziej lubię uprawiać sport.

3

4 Mateusz Hinz Jestem Mateusz Hinz. Mam 14 lat i chodzę do Ic gimnazjum. Mieszkam w Starkowej Hucie. Jestem odpowiedzialny i przyjacielski. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Moje ulubione przedmioty to historia oraz w-f. Interesuję się piłką nożną i majsterkowaniem. Mam 2 młodszych braci z którymi spędzam dużo czasu.

5 Nazywam się Marta Piotrowiak, mam 14 lat. Mieszkam w Somoninie i uczęszczam do tutejszego gimnazjum do klasy IB. Interesuję się sportem. Moje hobby to jazda na rowerze, rolkach oraz uprawianie poszczególnych dyscyplin sportowych. Lubię zwierzęta. Jestem pomocna, otwarta na nowe znajomości i pomysłowa.

6 Nazywam si ę Julia Górecka, ucz ę szczam do klasy 1a gimnazjum. Mój ulubiony przedmiot szkolny to plastyka. W wolnych chwilach lubi ę słucha ć muzyki.

7 Nazywam się Julia Patoka i mieszkam w Somoninie. Chodzę do klasy II. Interesuję się sportem oraz pożarnictwem. Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka ręczna i siatkowa. W przyszłości chciałabym zostać ratownikiem medycznym.

8 Moją pasją jest gra na perkusji, ale lubię też piłkę nożną. Uczęszczam do II klasy gimnazjum oraz jestem uczniem szkoły muzycznej. W wolnych chwilach słucham dobrej muzyki i jeżdżę na rowerze. Moją ulubioną porą roku jest lato! ;)

9 Nazywam się Jagoda Jagodzińska, mam 14 lat, i chodzę do klasy Ib. Lubię tańczyć, śpiewać i grać w siatkówkę. Jestem miła, koleżeńska, pomocna, ambitna i łatwo zawieram nowe znajomości.

10 Nazywam się Mateusz Formela. Chodzę do klasy Ia. Lubię piłkę nożną i gry komputerowe. Lubię W-F i matematykę. Interesuję się motoryzacją, piłką nożną i grami komputerowymi. Jestem fanem klubu FC Barcelona. a

11 Cześć Nazywam się Bartosz Synakowski mam 15 lat i mieszkam w Kiełpinie natomiast uczęszczam do szkoły w Somoninie. Jestem ministrantem w kościele Św. Michała Archanioła. Moje zainteresowania to wędkarstwo, informatyka i majsterkowanie.Jestem bardzo pomocny,miły i cierpliwy. Cześć Nazywam się Bartosz Synakowski mam 15 lat i mieszkam w Kiełpinie natomiast uczęszczam do szkoły w Somoninie. Jestem ministrantem w kościele Św. Michała Archanioła. Moje zainteresowania to wędkarstwo, informatyka i majsterkowanie.Jestem bardzo pomocny,miły i cierpliwy.

12

13 Hej! Nazywam się Krystian Plichta. Mam 14 lat i uczęszczam do II klasy Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Somoninie. Moje hobby to: Czytanie książek. Fotografowanie Rysowanie Jestem osobą: Optymistyczną Odpowiedzialną Lojalną wobec przyjaciół Ambitną Moje ulubione przedmioty szkolne to: Język Niemiecki ChemiaHistoria Bardzo często biorę udział w konkursach historycznych, nawet na szczeblu wojewódzkim. W przyszłości zamierzam być fotografem, bądź aktorem.

14 Mam na imi ę Kamila, mieszkam w Somoninie, chodz ę do 2 klasy gimnazjum i mam 15 lat. W chwilach wolnych ogl ą dam seriale, czytam ksi ąż ki i spotykam si ę z przyjació ł mi. Jestem otwarta na nowe znajomo ś ci :D

15 Nazywam się Magda Wołodźko. Mam 14 lat chodzę do I klasy gimnazjum. Interesuję się muzyką oraz sportem. Moje hobby to uprawianie sportów, śpiew oraz czytanie książek. Jestem osobą koleżeńską i pomocną.

16 Cześć, jestem Bartosz mam 14 lat, i mieszkam w Egiertowie. Jestem osobą wyrozumiałą, uczynną, odważną, komunikatywną oraz lubię ryzyko. Moimi zainteresowaniami są komputery, gry komputerowe, muzyka oraz piłka nożna.Lubię miło spędzać czas jeżdżąc na rowerze. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości. Pozdrawiam serdecznie Bartosz =)

17 ● Nazywam się Alicja Zwara. ● Mam 13 lat chodzę do I klasy gimnazjum. ● Interesuję się sportem, muzyką i tańcem. ● Jestem koleżeńska, pomocna i szczera.

18 Cześć! Mam na imię Małgosia. Mieszkam w małej wsi Kaplica do szkoły dojeżdżam autobusem. Interesuje się muzyką i plastyką. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką lub przedszkolanką. Jestem osobą miłą i łatwo nawiązuje przyjaźnie

19 Cześć! Jestem Szymon. Mam 14 lat. Mieszkam na wsi. Interesuje mnie twórczość. Szanuje ludzi W przyszłości chciałbym być architektem

20 NAZYWAM SIĘ POLA RZEPCZYŃSKA. MAM 14 LAT. LUBIĘ CZYTAĆ I PISAĆ. UWIELBIAM SŁUCHAĆ MUZYKI. INTERESUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ. JESTEM OSOBĄ SZCZERĄ I OTWARTĄ. JESTEM KREATYWNA I SYMPATYCZNA.

21 NAZYWAM SIĘ WIKTORIA SZWICHTENBERG. MAM 14 LAT. LUBIĘ GOTOWAĆ. UWIELBIAM ZWIERZĘTA. INTERESUJĘ SIĘ SPORTEM. MOJE ULUBIONE LEKCJE TO WF I PLASTYKA. JESTEM MIŁĄ I BARDZO KREATYWNĄ OSOBĄ.

22 Mam 13 lat. Chodzę do klasy 1a. Uczę się w miarę dobrze lubię matematykę i w-f. Moją pasją jest piłka nożna. Uczęszczam do klubu piłkarskiego w Somoninie. Uwielbiam gry komputerowe Takie jak FIFA16. Jestem pozytywnie nastawiony do życia. :)

23 Nazywam się Julia Peta. Uczęszczam do klasy pierwszej Gimnazjum Publicznego imienia Jana Pawła II. Mam 14 lat. Moim zdaniem jest spokojną, skromną i dość odważną osobą. Nie boję się nowych wyzwań. Moją pasją są psy oraz muzyka. Lubię się uczyć, a także w wolnym czasie bardzo lubię czytać książki m.in. Romanse czy przygodowe. Kocham także zwiedzać inne kraje. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem oraz odziedziczyć po mojej babci hodowlę psów rasowych.


Pobierz ppt "Nazywam się Alicja Damps. W wolnych chwilach rysuje i słucham muzyki. Najbardziej lubię uprawiać sport."

Podobne prezentacje


Reklamy Google