Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wymiana Somonino- Kowalewo Pomorskie 2016r

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wymiana Somonino- Kowalewo Pomorskie 2016r"— Zapis prezentacji:

1 Wymiana Somonino- Kowalewo Pomorskie 2016r

2 Cześć  Nazywam się Alicja Damps. W wolnych chwilach rysuje
i słucham muzyki. Najbardziej lubię uprawiać sport.

3 Nazywam się Ola. Lubię masło orzechowe, watę cukrową, różne rodzaje herbat, leniwce, koale, czytać książki, oglądać filmy, malować. Uwielbiam także oglądać kreskówki m. in. „Pora na przygodę” i „zwyczajny serial”. Słucham rocka, moje ulubione zespoły to: radiohead, kabanos, myslovitz, slayer BMTH i wiele innych… Gdy dorosnę chce mieć 2 koty i mieszkać we Francji lub Anglii 

4 Mateusz Hinz Jestem Mateusz Hinz. Mam 14 lat i
chodzę do Ic gimnazjum. Mieszkam w Starkowej Hucie. Jestem odpowiedzialny i przyjacielski. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Moje ulubione przedmioty to historia oraz w-f. Interesuję się piłką nożną i majsterkowaniem. Mam 2 młodszych braci z którymi spędzam dużo czasu. Mateusz Hinz

5 Hejka! Nazywam się Marta Piotrowiak, mam 14 lat.
Mieszkam w Somoninie i uczęszczam do tutejszego gimnazjum do klasy IB. Interesuję się sportem . Moje hobby to jazda na rowerze, rolkach oraz uprawianie poszczególnych dyscyplin sportowych. Lubię zwierzęta. Jestem pomocna, otwarta na nowe znajomości i pomysłowa.

6 Julia Górecka, uczęszczam do klasy 1a gimnazjum.
Nazywam się Julia Górecka, uczęszczam do klasy 1a gimnazjum. Mój ulubiony przedmiot szkolny to plastyka. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki.

7 Nazywam się Julia Patoka i mieszkam w Somoninie. Chodzę do klasy II
Nazywam się Julia Patoka i mieszkam w Somoninie. Chodzę do klasy II Interesuję się sportem oraz pożarnictwem Moją ulubioną dyscypliną sportową jest piłka ręczna i siatkowa W przyszłości chciałabym zostać ratownikiem medycznym. Cześć!

8 CZEŚĆ! JESTEM AREK Moją pasją jest gra na perkusji, ale lubię też piłkę nożną. Uczęszczam do II klasy gimnazjum oraz jestem uczniem szkoły muzycznej. W wolnych chwilach słucham dobrej muzyki i jeżdżę na rowerze. Moją ulubioną porą roku jest lato! ;)

9 Jagoda Nazywam się Jagoda Jagodzińska,
mam 14 lat, i chodzę do klasy Ib. Lubię tańczyć, śpiewać i grać w siatkówkę. Jestem miła, koleżeńska, pomocna, ambitna i łatwo zawieram nowe znajomości.

10 Jestem fanem klubu FC Barcelona.
Nazywam się Mateusz Formela. Chodzę do klasy Ia. Lubię piłkę nożną i gry komputerowe. Lubię W-F i matematykę. Interesuję się motoryzacją, piłką nożną i grami komputerowymi. Jestem fanem klubu FC Barcelona. a

11 Cześć Nazywam się Bartosz Synakowski mam 15 lat i mieszkam w Kiełpinie natomiast uczęszczam do szkoły w Somoninie. Jestem ministrantem w kościele Św. Michała Archanioła. Moje zainteresowania to wędkarstwo , informatyka i majsterkowanie .Jestem bardzo pomocny ,miły i cierpliwy.

12 Hej! Nazywam się Eliza Jankowska, mam 15 lat i chodzę do II klasy gimnazjum . Mieszkam w Somoninie. Uwielbiam spędzać czas aktywnie. Moim hobby jest malowanie. Interesują mnie przedmioty ścisłe oraz jak zbudowana jest nasza planeta. W wolnym czasie zajmuję się moim pieskiem, jeżdżę na rowerze oraz spotykam się z przyjaciółmi. W szkole udzielam się społecznie, chodzę na wiele kółek zainteresowań oraz należę do drużyny harcerskiej. Jestem otwarta na nowe znajomości.

13 Moje hobby to: Jestem osobą:
Mam 14 lat i uczęszczam do II klasy Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Somoninie. Hej! Nazywam się Krystian Plichta. Moje hobby to: W przyszłości zamierzam być fotografem, bądź aktorem. Czytanie książek. Rysowanie Fotografowanie Bardzo często biorę udział w konkursach historycznych, nawet na szczeblu wojewódzkim. Jestem osobą: Moje ulubione przedmioty szkolne to: Optymistyczną Ambitną Odpowiedzialną Język Niemiecki Chemia Historia Lojalną wobec przyjaciół

14 Mam na imię Kamila, mieszkam w Somoninie, chodzę do 2 klasy gimnazjum i mam 15 lat W chwilach wolnych oglądam seriale, czytam książki i spotykam się z przyjaciółmi. Jestem otwarta na nowe znajomości :D Hejka!

15 Cześć! Nazywam się Magda Wołodźko. Mam 14 lat chodzę do I klasy gimnazjum. Interesuję się muzyką oraz sportem. Moje hobby to uprawianie sportów, śpiew oraz czytanie książek. Jestem osobą koleżeńską i pomocną.

16 Cześć, jestem Bartosz mam 14 lat,
i mieszkam w Egiertowie. Jestem osobą wyrozumiałą, uczynną, odważną, komunikatywną oraz lubię ryzyko. Moimi zainteresowaniami są komputery, gry komputerowe, muzyka oraz piłka nożna.Lubię miło spędzać czas jeżdżąc na rowerze. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości. Pozdrawiam serdecznie Bartosz =)

17 Cześć!!! Nazywam się Alicja Zwara.
Mam 13 lat chodzę do I klasy gimnazjum. Interesuję się sportem, muzyką i tańcem. Jestem koleżeńska, pomocna i szczera.

18 Cześć. Mam na imię Małgosia
Cześć! Mam na imię Małgosia. Mieszkam w małej wsi Kaplica do szkoły dojeżdżam autobusem. Interesuje się muzyką i plastyką. W przyszłości chciałabym zostać nauczycielką lub przedszkolanką. Jestem osobą miłą i łatwo nawiązuje przyjaźnie Małgosia 

19 Interesuje mnie twórczość. Szanuje ludzi
Cześć! Jestem Szymon. Mam 14 lat. Mieszkam na wsi. Interesuje mnie twórczość. Szanuje ludzi W przyszłości chciałbym być architektem

20 NAZYWAM SIĘ POLA RZEPCZYŃSKA.
MAM 14 LAT. LUBIĘ CZYTAĆ I PISAĆ. UWIELBIAM SŁUCHAĆ MUZYKI. INTERESUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ. JESTEM OSOBĄ SZCZERĄ I OTWARTĄ. JESTEM KREATYWNA I SYMPATYCZNA.

21 NAZYWAM SIĘ WIKTORIA SZWICHTENBERG.
MAM 14 LAT. LUBIĘ GOTOWAĆ. UWIELBIAM ZWIERZĘTA. INTERESUJĘ SIĘ SPORTEM. MOJE ULUBIONE LEKCJE TO WF I PLASTYKA. JESTEM MIŁĄ I BARDZO KREATYWNĄ OSOBĄ.

22 Nazywam się: Bartłomiej Węsiora
Mam 13 lat. Chodzę do klasy 1a. Uczę się w miarę dobrze lubię matematykę i w-f. Moją pasją jest piłka nożna. Uczęszczam do klubu piłkarskiego w Somoninie. Uwielbiam gry komputerowe Takie jak FIFA16. Jestem pozytywnie nastawiony do życia. :)

23 Nazywam się Julia Peta. Uczęszczam do klasy pierwszej Gimnazjum Publicznego imienia Jana Pawła II. Mam 14 lat. Moim zdaniem jest spokojną, skromną i dość odważną osobą. Nie boję się nowych wyzwań. Moją pasją są psy oraz muzyka. Lubię się uczyć, a także w wolnym czasie bardzo lubię czytać książki m.in. Romanse czy przygodowe. Kocham także zwiedzać inne kraje. W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem oraz odziedziczyć po mojej babci hodowlę psów rasowych.


Pobierz ppt "Wymiana Somonino- Kowalewo Pomorskie 2016r"

Podobne prezentacje


Reklamy Google