Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Aplikacje na urządzenia mobilne o zdrowym trybie życia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Aplikacje na urządzenia mobilne o zdrowym trybie życia."— Zapis prezentacji:

1 Aplikacje na urządzenia mobilne o zdrowym trybie życia

2 Pierwsza aplikacja to "Happie"

3 "Zmień swoje życie na bardziej happie"-tak reklamuje się ta aplikacja.Jest ona mobilnym pomocnikiem diety, który powie co zjeść, ale też o której godzinie.Po pobraniu happie należy sie zarejestrować i zdradzić kilka informacji o sobie,między innymi wagę,wzrost,płeć.Później wybieramy jaka dieta nas interesuje (wegetariańska, wegańska lub bezglutenowa).

4 Aplikacja dostępna na androida

5 Druga aplikacja to "e-food"

6 Korzystanie z aplikacji e-food jest niezwykle proste. Wystarczy,że jesteś posiadaczem smartfona i możesz śmiało ruszać na zakupy. Cała filozofia polega na zeskanowaniu kodu kreskowego. Po tej czynności otrzymujemy informację zwrotną, co znajduje się w składzie zakupionego przez nas jedzenia, oraz objaśnienie znaczenia nieznanych składników. Aplikacja ostatecznie poleca lub odradza zakup konkretnego produktu. Głównym celem e-food, jest niesienie pomocy osobom, które chcą zyskać świadomość na temat tego, co kupują i jedzą.

7 Aplikacja dostępna na androida oraz na ios

8 Trzecią aplikacja jest WalkLogger krokomierz

9 WalkLogger automatycznie zlicza twoje kroki, w celu śledzenia Twojej aktywności fizycznej. Na podstawie zliczania kroków krokomierz szacuje dystans który przebiegłeś/przeszedłeś. Bądź zmotywowany do bycia aktywnym i zdrowym! Użycie jest proste, po prostu zablokuj i włóż telefon do kieszeni, przyczep do paska lub wrzuć do plecaka. Im telefon bliżej ciebie tym program działa lepiej.

10 Aplikacja dostępna na androida

11 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ AGATA PODBYLSKA I AMELIA PRZYBYSZ KLASA VI B

12 -http://dzielnicastylu.pl/ -https://play.google.com/ -http://zdrowostylak.blogspot.com -http://maxmag.pl/ Źródła z których korzystałyśmy:


Pobierz ppt "Aplikacje na urządzenia mobilne o zdrowym trybie życia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google