Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FIRMA MASZ DOŚĆ NUDY W ZESZYCIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? A MOŻE CHCESZ ZAREKLAMOWAC WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ? MAMY NAKLEJKI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FIRMA MASZ DOŚĆ NUDY W ZESZYCIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? A MOŻE CHCESZ ZAREKLAMOWAC WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ? MAMY NAKLEJKI."— Zapis prezentacji:

1 FIRMA MASZ DOŚĆ NUDY W ZESZYCIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? A MOŻE CHCESZ ZAREKLAMOWAC WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ? MAMY NAKLEJKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ!

2 Potrzeba jest matką wynalazku. Co prawda, nie wynaleźliśmy naklejek, ale udało nam się wprowadzić w naszej szkole zupełnie nowy, alternatywny sposób komunikacji i wyrażania siebie - czyli nasze autorskie naklejki. Dowodem na to jest liczna sprzedaż, którą udało nam się uzyskać dzięki dużemu zaangażowaniu naszych wspólników, a także ciekawym pomysłom na hasła widniejące na naklejkach.

3 Który nauczyciel zapyta ucznia w okresie mikołajkowym, wiedząc, ze był grzeczny? A który uczeń będzie się przed tym bronił? Dzięki nam nie trzeba było się bronić. Wystarczyło nakleić naszą naklejkę!

4 Wiemy jak trudno jest komuś powiedzieć, co naprawdę się czuje. Aby trochę ułatwić sprawę, stworzyliśmy serię naklejek dla zakochanych, singli oraz osób które chciały po prostu wyrazić, że ktoś jest dla nich ważny.

5 Oprócz sprzedaży okolicznościowej wykonujemy również zamówienia klientów indywidualnych.


Pobierz ppt "FIRMA MASZ DOŚĆ NUDY W ZESZYCIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? NIE WIESZ JAK WYRAZIĆ SIEBIE? A MOŻE CHCESZ ZAREKLAMOWAC WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ? MAMY NAKLEJKI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google