Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autorki: Agata Partyka Angelika Smyrgała. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autorki: Agata Partyka Angelika Smyrgała. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji."— Zapis prezentacji:

1 Autorki: Agata Partyka Angelika Smyrgała

2 Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

3 Menu Skład reprezentacji Wiedza o siatkówce Sukcesy Polskich siatkarzy Co sądzą inni o Polskich kibicach? Do boju Polsko !

4 Obecny skład reprezentacji

5 Wiedza o siatkówce Piłka siatkowa (popularna nazwa to siatkówka) – sport drużynowy, w którym uczestniczą dwa sześcioosobowe zespoły, w każdym: rozgrywający, atakujący, dwóch środkowych i dwóch przyjmujących oraz Libero, – na boisku przebywa jednak tylko sześciu zawodników, Libero zmienia się najczęściej ze środkowymi, gdy drużyna przyjmuje zagrywkę.

6 Sukcesy Polskich siatkarzy Największe sukcesy polskich siatkarzy przypadają na lata 70. i początek lat 80. ubiegłego wieku. Kolejny sukces na arenie międzynarodowej po srebrnym medalu Mistrzostw Europy w 1983 roku udało się osiągnąć dopiero ekipie Raula Lozano w 2006 roku (Mistrzostwa Świata w Japonii).

7 Medale zdobyte przez Polskich siatkarzy

8 Osiągnięcia Polskich siatkarzy Mistrzostwa Europy 1967- brązowy medal Mistrzostwa Świata 1974- złoty medal Mistrzostwa Europy 1975-srebrny medal Mistrzostwa Europy 1977-złoty medal Mistrzostwa Europy 1979-srebrny medal Mistrzostwa Europy 1981-srebrny medal Mistrzostwa Europy 1983-srebrny medal Mistrzostwa Świata 2006-srebrny medal

9 Co sądzą inni o Polskich kibicach ? Oto wypowiedzi zagranicznych zawodników o naszych kibicach: Giba(Brazylia): - To co tu się dzieje, jest niesamowite. Nawet jeśli wasza drużyna przegrywa, to i tak publiczność śpiewa "we are the champions" Andrija Geric(Serbia): - Gra w Polsce dostarcza mi wiele radości. Kilka tysięcy ludzi na trybunach robi wrażenie. Występowanie przed polską publicznością to dopiero frajda. Sergio(Brazylia):- Gdy słyszę 10 tys. gardeł polskich kibiców serce ściska dziwna moc, a człowiek czuje wielką ekstazę. To coś wyjątkowego. Uwielbiam grać przy takiej publiczności. Wladimir Nikolov(Bułgaria):- Już kiedyś powiedziałem, że polscy kibice są świetni, udowodnili, że takie imprezy im się należą, gdyż ich ilość, a przede wszystkim jakość kibicowania zrobiła ogromne wrażenie na nas wszystkich.

10

11

12


Pobierz ppt "Autorki: Agata Partyka Angelika Smyrgała. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google