Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czym jest program MultiBenefit?. MultiBenefit Czym jest MultiBenefit? Program MultiBenefit ułatwi zaspokajanie Twoich codziennych potrzeb, zainspiruje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czym jest program MultiBenefit?. MultiBenefit Czym jest MultiBenefit? Program MultiBenefit ułatwi zaspokajanie Twoich codziennych potrzeb, zainspiruje."— Zapis prezentacji:

1 Czym jest program MultiBenefit?

2 MultiBenefit Czym jest MultiBenefit? Program MultiBenefit ułatwi zaspokajanie Twoich codziennych potrzeb, zainspiruje do spędzania wolnego czasu z rodziną, zachęci do aktywnego wypoczynku, wesprze w rozwoju osobistym, pomoże zadbać o zdrowie i urodę. Dzięki atrakcyjnej ofercie Programu MultiBenefit zaoszczędzisz czas i pieniądze, a Twoje codzienne życie stanie się wygodniejsze.

3 MultiBenefit Szeroki wybór unikalnych ofert

4 MultiBenefit Wysoka jakość ofert i bezpieczeństwo zakupów Sprawdzona jakość gwarantowana programem „Jakość lub zwrot pieniędzy” Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy najlepsze pokoje w najlepszych lokalizacjach Wybieramy najlepsze miejsca Voucher MultiWeekend: 2- dniowy pobyt dla 2 osób 190 zł

5 MultiBenefit Ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu Wybieramy najciekawsze oferty i podsuwamy pomysły np. na majówkę…

6 Zawsze znajdziesz pomysł na: MultiBenefit

7 A jak zacząć? Aby zacząć korzystać z ofert zamieszczonych na platformie MultiBenefit: 1.Odbierz kartę aktywacyjną – karty są do odbioru w Dziekanatach poszczególnych Wydziałów oraz w Siedzibie Fundacji bud. D20 pok. 809 2.Wejdź na stronę www.multibenefit.pl i kliknij przycisk „rejestracja” 3.W polu „kod dostępu” wprowadź kod znajdujący się na karcie aktywacyjnej, podaj swoje dane i ustal hasło dostępu 4.Kliknij „Zarejestruj się” – od teraz masz pełen dostęp do programu UWAGA: Pierwsze 450 osób z naszej Uczelni, które zarejestrują się w Programie do 14 kwietnia otrzyma Kupon MultiBilet- wejściówkę na dowolny seans do jednego ze 155 kin w Polsce.

8 Motywują nas ludzie W przypadku pytań kontaktuj się z: Infolinią czynną 7 dni w tygodniu w godzinach 7-22 Tel. (22) 24 24 444


Pobierz ppt "Czym jest program MultiBenefit?. MultiBenefit Czym jest MultiBenefit? Program MultiBenefit ułatwi zaspokajanie Twoich codziennych potrzeb, zainspiruje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google