Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

J AK ZACZĄĆ PRACĘ Z ?. przed rejestracją Upewnij się, że posiadasz: aktywne konto e-mail zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer indywidualny studencki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "J AK ZACZĄĆ PRACĘ Z ?. przed rejestracją Upewnij się, że posiadasz: aktywne konto e-mail zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer indywidualny studencki."— Zapis prezentacji:

1 J AK ZACZĄĆ PRACĘ Z ?

2 przed rejestracją Upewnij się, że posiadasz: aktywne konto e-mail zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer indywidualny studencki kod dostępu PSPMIL-CHILI-KENJI-EDDIE-AKIRA-WAHOO kod kursu podany przez lektora CRSABKP-200303

3 rejestracja Wejdź na stronę: www.mylanguageleaderlab.comwww.mylanguageleaderlab.com Kliknij Browser Tune-up aby sprawdzić czy Twój komputer ma zainstalowane odpowiednie programy do pracy z systemem MyLanguageLeaderLab

4 rejestracja Kliknij Register with your access code aby przejść do systemu rejestracji

5 rejestracja Przeczytaj uważnie warunki licencji (License Agreement) i zaakceptuj (Accept).

6 rejestracja MyLanguageLeaderLab Longman English Interactive Online Teacher Development Interactive Jeśli korzystasz już z innych produktów Pearson online takich jak MyLanguageLeaderLab – inne poziomy, Longman English Interactive Online lub Teacher Development Interactive, to kliknij Yes aby używać dotychczasowego konta i wprowadź pozostałe dane. Jeśli nie posiadasz swojego konta, zostaniesz poproszony o jego utworzenie. Będziesz mógł z niego korzystać przy wszystkich produktach Pearson online.

7 rejestracja Utwórz swój login i hasło oraz wpisz kod dostępu (Access Code). Aby przejść do dalszej części procedury rejestracyjnej kliknij Next.

8 rejestracja Zostaniesz poproszony o podanie imienia, nazwiska oraz adresu email, który umożliwi nam informowanie Cię o wszystkich zmianach w systemie. Prosimy również o wpisanie kilku informacji na temat szkoły – kraj, nazwę itp. Kliknij Next na dole strony, aby zakończyć proces rejestracji.

9 logowanie Wskazane jest zachowanie tej wiadomości. Na podany przez Ciebie adres email otrzymasz potwierdzenie rejestracji zawierające między innymi podane przez Ciebie hasło i login. Wskazane jest zachowanie tej wiadomości. Kliknij aby zalogować się na swoje konto. Możesz również logować się poprzez stronęwww.mylanguageleaderlab.comwww.mylanguageleaderlab.com

10 logowanie Zaloguj się do systemu podając login i hasło.

11 zapisanie do kursu Wybierz Enroll in a Course aby zapisać się do kursu.

12 zapisanie do kursu W polu Course ID wpisz kod kursu, który otrzymałeś od lektora i kliknij Submit.

13 zapisanie do kursu W polu Confirm Course pojawią się szczegóły wybranego przez ciebie kursu. Potwierdź klikającConfirm.

14 praca z kursem Kliknij Enter Course Now aby rozpocząć pracę z kursem.

15 praca z kursem Kurs pojawi się w oknie My Courses. Po kliknięciu na jego nazwę przejdziesz do głównego widoku kursu: Todays view.

16 pomoc Potrzebujesz pomocy technicznej? Wejdź na www.mylanguageleaderlab.comwww.mylanguageleaderlab.com i wybierz zakładkę Support

17 P RZYJEMNEJ NAUKI Z ŻYCZY ŻYCZY P EARSON L ONGMAN


Pobierz ppt "J AK ZACZĄĆ PRACĘ Z ?. przed rejestracją Upewnij się, że posiadasz: aktywne konto e-mail zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer indywidualny studencki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google