Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIOSNA Wiosna zawitała do naszego przedszkola. W ogródku zakwitły pierwsze kwiaty, a dzieci zasadziły zioła. W założeniu ziołowych ogródków pomogły nauczycielki,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIOSNA Wiosna zawitała do naszego przedszkola. W ogródku zakwitły pierwsze kwiaty, a dzieci zasadziły zioła. W założeniu ziołowych ogródków pomogły nauczycielki,"— Zapis prezentacji:

1

2 WIOSNA Wiosna zawitała do naszego przedszkola. W ogródku zakwitły pierwsze kwiaty, a dzieci zasadziły zioła. W założeniu ziołowych ogródków pomogły nauczycielki, które pokazały, jak zasiać nasiona, a potem poradziły, jak o nie dbać, aby wyrosły zdrowe i smaczne przyprawy.

3 WIOSNA 25 maja 2015 roku dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w „Zabawach sportowych z Mamą i Tatą”. Wszyscy uczestnicy zabawy wspaniale się bawili.

4 WIOSNA

5 LATO Festyn Rodzinny Z okazji Dna Mamy, Dnia Dziecka i bliskiego Dnia Taty przedszkolacy wraz z Rodzicami bawili się doskonale na rodzinnym festynie w ogrodzie przedszkolnym.

6 LATO

7

8 JESIEŃ Wesołe zabawy dzieci z grupy „Biedronek” pośród liści w ogrodzie przedszkolnym.

9 ZIMA Zabawy dzieci z grupy „Motylków” podczas zimy.

10 ZIMA

11

12 Tak właśnie wszyscy aktywnie czas w ogrodzie spędzamy a takie marzenie mamy

13


Pobierz ppt "WIOSNA Wiosna zawitała do naszego przedszkola. W ogródku zakwitły pierwsze kwiaty, a dzieci zasadziły zioła. W założeniu ziołowych ogródków pomogły nauczycielki,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google