Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie. Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie zostało powołane w 2014 roku przez Podlaską Akademię Kompetencji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie. Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie zostało powołane w 2014 roku przez Podlaską Akademię Kompetencji."— Zapis prezentacji:

1 Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie

2 Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie zostało powołane w 2014 roku przez Podlaską Akademię Kompetencji Sp. z o.o.

3 Przedszkole posiada uprawnienia placówki publicznej tzn.: 1. jest wpisane do Rejestru szkół i placówek niepublicznych prowadzonego przez Gminę Wasilków, 2. realizuje program zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, 3. zatrudnia wykwalifikowanych nauczycieli, 4. nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Podlaski Kurator Oświaty.

4 Misja opieka i wychowywanie szczęśliwych dzieci, akceptacja ich takich, jakie są oraz stworzenie wspaniałych warunków dla ich rozwoju osobistego

5 Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. W przedszkolu może funkcjonować oddział „0”, który przygotuje dzieci do szkoły.

6 Godziny otwarcia przedszkola od poniedziałku do piątku 6:30-17:30 Dni wolne to soboty, niedziele i święta. Przedszkole pracuje 12 miesięcy w roku.

7 Dyrektor Joanna Misiuk Kadra Pedagogiczna Ewelina, Natalia, Emilka, Ania Pracownicy przedszkola Wszyscy posiadają kierunkowe wykształcenie wyższe, kwalifikacje pedagogiczne, oraz ukończone liczne kursy i szkolenia, nie tylko w zakresie edukacji przedszkolnej. Ich wychowankowie osiągają liczne sukcesy.

8 Miesięczna opłata obejmuje: – opłatę stałą ( czesne w wysokości 400 zł – promocja obowiązuje do sierpnia 2015 przy zapisie dziecka do 16 marca 2015 r.), – zajęcia dodatkowe przewidziane dla grupy, w tym codziennie język angielski i/lub rosyjski, – całodzienne wyżywienie (dzienna stawka żywieniowa, którą pokrywają rodzice ok. 4-5 zł, w zależności od wyboru firmy cateringowej). OPŁATA WPISOWA (jednorazowa) 400 ZŁ. 250 zł OPŁATY W PRZEDSZKOLU:

9 W ramach czesnego: nauka języków obcych W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość uczenia się języków nowożytnych tj.: - j. angielskiego (codziennie), oraz języków mniejszości narodowych (zgodnie z deklaracją rodziców) tj.: - j. rosyjskiego (dla chętnych), - j. białoruskiego (dla chętnych), - j. ukraińskiego (dla chętnych).

10 W ramach czesnego: proponowane zajęcia dodatkowe  plastyczne,  malarskie,  bajkowe,  wesołych nutek,  ekologiczne,  teatralne,  naukowe,  sportowe,  taneczne,  kulinarne,  i inne wg bieżących potrzeb.

11 Zajęcia dodatkowo płatne:  zajęcia z j. angielskiego z native spikerem – 2 razy w tygodniu (50 zł/miesięcznie),  szachy - 2 razy w tygodniu (30 zł/miesięcznie),  zajęcia logopedyczne – 2 razy w tygodniu (50 zł/miesięcznie),  gimnastyka korekcyjna - 2 razy w tygodniu (50 zł/miesięcznie),  zajęcia na basenie – 1 raz w tygodniu (90 zł/miesięcznie),  dodatkowy język obcy do września 2015 r. do wyboru: hiszpański, francuski i niemiecki 2 razy w tygodniu (30 zł/miesięcznie).

12 Posiłki  Dzieciom zapewniamy całodzienne wyżywienie, które obejmuje: śniadanie, obiad (zupa, drugie danie, deser), podwieczorek.  Na prośbę rodziców zapewniamy również posiłki zgodnie ze wskazówkami lekarskimi.  Posiłki dostarczane będą przez sprawdzoną firmę cateringową, wybraną w konkursie ofert.  Rodzice pokrywają wyłącznie koszt śniadania i podwieczorku tj. ok. 4 – 5 zł dziennie, pozostała kwota finansowana jest z czesnego.

13 Dodatkowa działalność organu prowadzącego PROJEKTY UNIJNE W przedszkolu będziemy realizować edukacyjne projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej zarówno dla naszych przedszkolaków i rodziców, jak też dziadków. CENTRUM JĘZYKOWE Jesteśmy na etapie tworzenia szkoły językowej dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat z bogatą ofertą języków obcych, prowadzonych w małych grupach, na różnych poziomach, przy użyciu nowoczesnych metod i pomocy przez doświadczonych w pracy z dziećmi lektorów. CENTRUM ZABAW Organizujemy stylizowane urodziny oraz posiadamy bogatą ofertę warsztatów, zajęć i imprez dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat i ich rodziców. Zatrudniamy kreatywnych animatorów i zapewniamy poczęstunek dla gości – PROMOCJA DLA NASZYCH MALUCHÓW.

14 Rekrutacja Obecnie trwa rekrutacja dzieci na okres do sierpnia 2015 r. oraz na rok szkolny 2015/2016. Obecnie dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Staramy się być Przedszkolem za „1 zł”, wówczas zmienią się zasady rekrutacji, ale w pierwszej kolejności przyjmiemy nasze przedszkolaki. Dokumenty obecnie: -podanie o przyjęcie wraz z formularzem, -ankieta dla nowoprzyjętych dzieci, -umowa podpisana w dniu rozpoczęcia uczęszczania do przedszkola. Dokumenty przyjmujemy osobiście od poniedziałku do czwartku w godz. 14:30 – 17:30 lub poprzez formularz zgłoszeniowy (www.przedszkole-happy.pl)

15 Warsztaty Wielkanocne dla dzieci i rodziców 14 marca 2015 r. (sobota) godz. 10:00 Palmy, kartki i pisanki 20 marca 2015 r. (piątek) godz. 17:00 Pisanki i stroiki świąteczne 10 zł od dziecka, dla przyszłych przedszkolaków bezpłatne

16 Przedszkole Niepubliczne HAPPY 16-010 Wasilków, ul. Białostocka 106A/U1 tel. +48 720 820 678 e-mail: biuro.happy@gmail.com www.przedszkole-happy.pl www.facebook.com/przedszkole.happy Godziny pracy sekretariatu od poniedziałku do czwartku w godz. 14:30-17:30

17 Dziękuję za uwagę Joanna Misiuk


Pobierz ppt "Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie. Przedszkole Niepubliczne HAPPY w Wasilkowie zostało powołane w 2014 roku przez Podlaską Akademię Kompetencji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google