Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI Marcin Wójcik

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI Marcin Wójcik"— Zapis prezentacji:

1 BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI Marcin Wójcik

2 . KSIĄŻKI BĘDĄ WYSTĘPOWAŁY W RÓŻNYCH POSTACIACH, KAŻDY BĘDZIE MÓGŁ WYBRAĆ TO, CO MU NAJBARDZIEJ ODPOWIADA. W PRZYSZŁOŚCI BIBLIOTEKI BĘDĄ WYGLĄDAĆ NIECO INACZEJ NIŻ DZIŚ.

3 PRZYKŁADY: Książka w wersji papierowej zawsze będzie miała swoich zwolenników. Poprawi się się jej jakość oraz trwałość.

4 Nowoczesne okulary przeniosą każdego w świat wspaniałych obrazów, dźwięków i zapachów w wersji K-5, każdy będzie chciał choć na chwilę przenieść się w opisany świat, utożsamić z postaciami książki, przeżyć wspaniałą przygodę i miło spędzić czas

5 Specjalne babeczki z czipami pozwolą w ekspresowym tempie przeczytać książkę i doznać dodatkowych efektów smakowych.

6 Słuchawki Skd-111 pozwolą przyswajać lektury podczas snu
Słuchawki Skd-111 pozwolą przyswajać lektury podczas snu. Podczas snu przyswajana jest treść książki z drobnymi detalami.

7 Kapsuła KK, która będzie służyła do wnikania w świat fabuły i przeżywania przygód wraz z bohaterami. Pozwoli przenieść się w czasie w różne epoki i przyczyni się do lepszego poznania np. historii, geografii, przyrody.

8 bo to ona pozwala nam się rozwijać i poznawać nowe nieznane rzeczy.
Książka będzie istnieć do końca świata i jeszcze dłużej, będzie miała różne postacie, jednak najważniejsze jest to, by wszyscy po nią sięgali i czytali, bo to ona pozwala nam się rozwijać i poznawać nowe nieznane rzeczy.


Pobierz ppt "BIBLIOTEKA PRZYSZŁOŚCI Marcin Wójcik"

Podobne prezentacje


Reklamy Google