Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja 2004 POLSKA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja 2004 POLSKA."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja 2004 POLSKA

2 O FIRMIE Guard Systems ASA Założona w 1992 roku
Nowoczesna firma oferująca innowacyjne rozwiązania z unikalną technologią radiową „After Theft Systems” Posiada własną całodobową sieć alarmową z centrami namierzania we wszystkich krajach Obsługuje sieć telekomunikacyjną VHF gwarantującą najwyższe bezpieczeństwo, wykorzystywaną do namierzania i alarmowania

3 O FIRMIE System namierzania Guard
System Guard oparty jest na zaawansowanej technologii radiowej i nie jest zależny od technologii GSM/GPS System Guard jest rozwijany do skutecznego i efektywnego określania położenia skradzionych obiektów (nawet mury budynków nie są dla niego przeszkodą)

4 DOŚWIADCZENIE Doświadczenie w usługach namierzania
Ponad 15 000 użytkowników Średnio jedna operacja namierzania tygodniowo w Skandynawii Dzięki Guard Systems ponad 90% skradzionych obiektów jest odzyskiwanych w dniu kradzieży Dobra o wartości ponad 80 mln pln zostały odnalezione

5 PRZEDSTAWICIELSTWA NORWEGIA - Larvik - Bergen SZWECJA - Goteborg
- Sztokholm DANIA - Kopenhaga POLSKA - Warszawa

6 POGOTOWIE CAŁODOBOWE Infrastruktura Guard Systems Samoloty Anteny
Samochody Załogi interwencyjne Centrum namierzania

7 ZABEZPIECZENIE GRANIC

8 SEGMENTACJA RYNKU Rynek prywatny Samochody Łodzie Komputery Motocykle

9 SEGMENTACJA RYNKU Bezpieczeństwo Przewóz gotówki Pliki banknotów
Kombinezony ratunkowe

10 SEGMENTACJA RYNKU Maszyny budowlane

11 SEGMENTACJA RYNKU Zastosowania militarne Kasetki z bronią Kontenery
Pojazdy Kombinezony ratunkowe

12

13 GUARD/GPS/GSM System Guard
System używany jest głównie do bardzo dokładnego i efektywnego namierzania skradzionych obiektów znajdujących się nawet wewnątrz budynków. Moduł Guard posiada baterię zasilającą (żywotność baterii powyżej 1 roku). Dzięki małemu rozmiarowi i długiej żywotności baterii moduł Guard znajduje szerokie zastosowanie na masowych rynkach, np. komputery, motocykle, kasetki z pieniędzmi, ochrona osobista itp. Niemożliwym jest zakłócenie sygnału pochodzącego z modułu Guard. Nawet jeśli jakieś urządzenie zewnętrzne będzie próbowało zniekształcić sygnał pochodzący z modułu , zostanie wkrótce namierzone przez Guard Systems. System Guard jest oparty na niezależnej sieci anten. Sieć ta używana jest wyłącznie do namierzania i przesyłania wiadomości alarmowych. System Guard nie jest zależny od technologii GSM/GPS.

14 GUARD/GPS/GSM GPS (namierzanie satelitarne )
Znakomity system szybkiego zarządzania pojazdami interwencyjnymi itp. Guard obecnie wykorzystuje GPS do szybkiego zarządzania samochodami i samolotami wchodzącymi w skład systemu. Na obecnym rynku System GPS nie znajduje zastosowania w ochronie przed kradzieżą. Systemy GPS wykorzystują niebezpieczny dostęp do wielu satelitów i są narażone na ataki przestępców. Systemy GPS wymagają współpracy systemów GSM (albo podobnych) do przekazywania wiadomości alarmowych i namierzania. Systemy GPS wymagają zewnętrznych źródeł zasilania z powodu ograniczonej żywotności załączonych baterii. Guard współpracuje z operatorami GPS, aby móc zaoferować klientom kompleksowe rozwiązania. Technologia Guard i technologia GPS uzupełniają się wzajemnie i dzięki temu zapewniają szybką kontrolę i ochronę przed kradzieżą.

15 GUARD/GPS/GSM GSM (telefonia komórkowa )
Operatorzy GSM zapewniają namierzanie telefonu komórkowego w miastach z dokładnością ok. 300 m, a w terenie niezabudowanym ok. 3 km. Operatorzy GSM są zainteresowani oferowaniem dodatkowych usług dla swoich użytkowników. Klienci mogą zalogować się do sieci poprzez internet albo WAP i namierzyć pozycję swojego modułu GSM. Dokładność namierzania, jaką oferują systemy GSM, jest nie do przyjęcia, jeśli chodzi o ochronę przed kradzieżą. Operatorzy GSM zainteresowani są dostarczaniem swoim użytkownikom informacji dotyczących ich położenia, ruchu drogowego, najbliższych centrów handlowych, stacji benzynowych, restauracji itp. Telefony GSM zużywają dużo energii, a czas ich działania jest zależny od pojemności wewnętrznej baterii, co stanowi poważne ograniczenie systemu. Sieci GSM mogą być zakłócane przez przestępców wykorzystujących urządzenia zagłuszające.


Pobierz ppt "Prezentacja 2004 POLSKA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google