Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2012

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2012"— Zapis prezentacji:

1 STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2012
ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH

2 Konkursy, w których braliśmy udział i nasi merytoryczni przewodnicy:
IV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny ,,Z poprawną ortografią na co dzień” – pani mgr Izabela Kuncer

3 Konkursy, w których braliśmy udział i nasi merytoryczni przewodnicy:
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – pani mgr inż. Danuta Dębkowska

4 Konkursy, w których braliśmy udział i nasi merytoryczni przewodnicy:
IX Mazurska Olimpiada Ekologiczna Szkół Podstawowych Regionu Wielkich Jezior Mazurskich – panie: mgr inż. Krystyna Zajdel i mgr Marta Kragiel

5 A oto my – tegoroczni stypendyści Stypendium za wyniki w nauce, przyznawanego przez Burmistrza Korsz:

6 HELENA HYMOL Helena jest absolwentką
Gimnazjum w Łankiejmach. Obecnie uczy się w II LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie na profilu językowo-medialnym. Interesuje się muzyką, filmem, siatkówką oraz psychologią. Uwielbia komponować i śpiewać. Uczy się grać na gitarze, pisze także piosenki. Chętnie pomaga innym. Nauka jest według niej bardzo ważnym etapem. Twierdzi, że uczy się przede wszystkim dla siebie. Dobre wyniki sprawiają, że może być z siebie dumna. W ubiegłym roku szkolnym zdobyła wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach "Z poprawną polszczyzną na co dzień" oraz " Z ortografią na co dzień ". Zajęła także II I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Językowym w Korszach. Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nadal zamierza brać udział w tego typu zmaganiach.

7 Jakub Sylwester Kowalski
Jakub jest uczniem klasy VI szkoły podstawowej. Zawsze wyróżniał się wzorowym podejściem do nauki. Już w młodszych klasach zauważono jego talenty. W zeszłym roku szkolnym wziął udział w ogólnopolskim konkursie „Z ortografią na co dzień” i zdobył wyróżnienie w ostatnim etapie. W wolnym czasie lubi grać na komputerze i w piłkę nożną. Nietrudno zgadnąć, że jego zainteresowania to właśnie piłka nożna, gry komputerowe i tenis ziemny.

8 ALICJA KOZŁOWSKA Alicja jest koleżanką z klasy Jakuba, czyli ukończy w tym roku szkolnym szkołę podstawową. To dziewczynka szczególnie uzdolniona w zakresie matematyki. Już dwa razy zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” W zeszłym roku otrzymała jako pierwsza w naszej gminie stypendium naukowe ufundowane przez firmę EDP Renewables. Ala interesuje się sportem, szczególnie koszykówką. W wolnym czasie spotyka się z przyjaciółmi, słucha muzyki. Uwielbia serię o Harrym Potterze.

9 Jest wielkim fanem zespołów Green Day i Metallica.
KAROL KORSHEINRICH Karol ma 13 lat. Obecnie mieszka w Olsztynie, gdzie uczęszcza do pierwszej klasy Gimnazjum nr 13 im. Huberta Wagnera. W zeszłym roku, będąc uczniem Szkoły Podstawowej w Łankiejmach, wykazał się przede wszystkim w IX Olimpiadzie Ekologicznej Regionu Wielkich Jezior Mazurskich – został jej finalistą. Karol ma bardzo oryginalne hobby - od wielu lat interesuje się astronomią oraz numizmatyką. Ponadto lubi grać w piłkę nożną i siatkówkę. Jest wielkim fanem zespołów Green Day i Metallica.

10 WIKTOR KRAGIEL Wiktor chodzi również do klasy VI Szkoły Podstawowej w Łankiejmach, jest dobrym kolegą Ali i Kuby. To chłopiec niezwykle ambitny, zawsze chętny do udziału w każdym przedsięwzięciu. Największe sukcesy odnosi jednak w dziedzinie nauk przyrodniczych. W zeszłym roku szkolnym zdobył tytuł Finalisty IX Olimpiady Ekologicznej Regionu Wielkich Jezior Mazurskich. Brał też udział w wielu konkursach historycznych i religijnych W wolnym czasie uwielbia czytać i słuchać muzyki. Jego ulubiona seria książek to "Assassin Creed", a ulubiony zespół muzyczny to "Metallica" . Wiktor bardzo lubi zwierzęta, szczególnie konie i swojego psa Brutusa.

11 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2012"

Podobne prezentacje


Reklamy Google