Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Ty możesz zostać Olimpijczykiem…. Lubisz nowe wyzwania i dreszczyk emocji? Stań do rywalizacji z Najlepszymi! Weź udział w olimpiadzie z dziedziny nauki,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Ty możesz zostać Olimpijczykiem…. Lubisz nowe wyzwania i dreszczyk emocji? Stań do rywalizacji z Najlepszymi! Weź udział w olimpiadzie z dziedziny nauki,"— Zapis prezentacji:

1 I Ty możesz zostać Olimpijczykiem…

2 Lubisz nowe wyzwania i dreszczyk emocji? Stań do rywalizacji z Najlepszymi! Weź udział w olimpiadzie z dziedziny nauki, która jest Twoją pasją.

3 Czekają na Ciebie znakomici Przewodnicy, którzy poprowadzą Cię w tajniki wiedzy.

4 Praca pod Ich kierunkiem przyniesie Ci mnóstwo korzyści, dostarczy dużo radości i satysfakcji. Spójrz, co możesz zyskać:

5 Laureaci konkursów są zwolnieni z danej części egzaminu zewnętrznego (gimnazjalnego,maturalnego) i otrzymują z niej maksymalną liczbę punktów.

6 Uczelnie wyższe oraz renomowane szkoły ponadgimnazjalne przyznają laureatom konkursów swoje indeksy.

7 Sukces w konkursie zapewni Ci ocenę celującą z danego przedmiotu.

8 Osoby osiągające sukcesy w konkursach mogą ubiegać się o przyznanie Indywidualnego Toku Nauki z ulubionego przedmiotu.

9 Przygotowanie do konkursów rozszerzy zasób Twoich wiadomości, rozwinie zainteresowania i umożliwi zdobycie nowych doświadczeń.

10 Udział w konkursach to możliwość spotkania ciekawych ludzi: autorytetów naukowych, pasjonatów podobnych do Ciebie. Będziesz mógł dzielić z Nimi swoje zainteresowania.

11 Udział w konkursach wiąże się z licznymi wyjazdami krajowymi oraz zagranicznymi. Będziesz mieć więc okazję do licznych podróży.

12 Każdy konkurs przynosi cenne nagrody rzeczowe.

13 Poszerzenie wiedzy przyda się w następnym etapie nauki, ułatwi pracę na lekcjach oraz zachęci do dalszego interesowania się danym przedmiotem.

14 Jako laureat lub finalista konkursu zdobędziesz uznanie i prestiż w środowisku szkolnym, lokalnym, a często również ogólnopolskim.

15 Biorąc udział w konkursie otrzymujesz przywilej reprezentowania swojej Szkoły na zewnątrz. Zdjęcia laureatów- absolwentów II LO umieszczone zostaną na honorowym miejscu w szkole.

16 Zapraszamy do udziału w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.


Pobierz ppt "I Ty możesz zostać Olimpijczykiem…. Lubisz nowe wyzwania i dreszczyk emocji? Stań do rywalizacji z Najlepszymi! Weź udział w olimpiadzie z dziedziny nauki,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google