Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hobby „Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili„ Wykonała : Katarzyna Walczyk.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hobby „Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili„ Wykonała : Katarzyna Walczyk."— Zapis prezentacji:

1 Hobby „Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili„ Wykonała : Katarzyna Walczyk

2 Hobby Hobby to czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie, albo też nawet z zarobkiem — głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby. Przykładowe rodzaje hobby: ASG Gry komputerowe Fotografia Taniec Kolekcjonerstwo Modelarstwo Malarstwo Amatorskie uprawianie sportu Zajęcia rekreacyjne takie jak łowienie ryb czy zbieranie grzybów Robótki ręczne Majsterkowanie Rysowanie Czytelnictwo Rekonstrukcja historyczna

3 Moje hobby Ja nie mam swojego typowego hobby, ale lubię robić wiele rzeczy. Przede wszystkim interesuję się dziennikarstwem, bardzo lubię przeprowadzać wywiady i rozmawiać z ludźmi o ich problemach, wydarzeniach jakie ich spotykają. To tylko jedno z moich zainteresowań. Ponadto bardzo lubię muzykę, sadzę że bez niej moje życie byłoby nieciekawe. Posiadam także królika miniaturkę, uwielbiam się nim zajmować i bawić. Jest naprawdę świetny. Uważam że zajmowanie się zwierzęciem też można uznać za moje hobby. .

4 Dziennikarstwo można podzielić na:
Dziennikartswo Dziennikarstwo – działalność polegająca na zbieraniu i upublicznianiu za pomocą środków masowej komunikacji informacji o wydarzeniach, ludziach oraz problemach. Dziennikarstwo można podzielić na: profesjonalne (wykonywane przez dziennikarzy) oraz nieprofesjonalne, prasowe , agencyjne, radiowe, telewizyjne i internetowe komercyjne oraz niekomercyjne (dla organizacji państwowych, społecznych, religijnych oraz innych non-profit); lokalne, krajowe i międzynarodowe; polityczne, gospodarcze, sportowe, kulturalne Dziennikarstwo jest moją pasją, bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, przeprowadzać wywiady. Zajmuję się tym nieprofesjonalnie ponieważ myślę że jestem za młoda i nie mam odpowiednich kwalifikacji, ale mam nadzieję że w przyszłości będę mogła zająć się tym na poważnie.

5 Music Muzykę tworzy grupa ludzi grających na instrumentach ,może to być również melodia śpiewana wraz z tekstem. Ja słucham rocka, reggae oraz polskiego hip- hopu. Podoba mi się także muzyka z lat 80 i 90. Jest ona naszymi uczuciami i myślami. Niektórzy bez muzyki nie wyobrażają sobie życia i ja także do tych osób należę. Ale czy istnieje świat bez muzyki? Myślę, że nie. Uważam, że jest ona wszędzie, trzeba tylko umieć ją usłyszeć. Muzyka wyraża nasze najskrytsze uczucia i pragnienia .

6 Dwarf rabbit Króliki posiadają charakterystyczne długie uszy, krótki ogon, charakterystyczny poruszający się nos, długie tylne łapy, przednie - krótsze oraz oczy duże, okrągłe i wypukłe. Żyją zazwyczaj od 6 do 8 lat i ważą do 7 kg. Zdolność płciową osiągają w wieku 4-8 miesięcy. Długie uszy wyostrzają słuch oraz uczestniczą w procesie termoregulacji. Oczy królicze umożliwiają widzenie nawet w ciemnościach. Ich boczne ustawienie zwiększa kąt widzenia. Ponadto króliki mają bardzo dobrze rozwinięty węch. Królik jest moją pasją, uwielbiam się z nim bawić, karmić i dbać o niego. Jest to bardzo słodkie zwierzątko, które wymaga specjalnej opieki.

7

8 Thank you for watching my presentation.
Thanks Thank you for watching my presentation. Katarzyna Walczyk


Pobierz ppt "Hobby „Każdy ma jakieś pokręcone hobby dla jednych to dziwaczna pasja dla innych szaleństwo chwili„ Wykonała : Katarzyna Walczyk."

Podobne prezentacje


Reklamy Google