Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1) D ąż y ć do tego, aby we wszystkich pracowniach by ł sprz ę t multimedialny. Na 27 sal dydaktycznych tylko w 14 salach znajdują się sprzęty multimedialne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1) D ąż y ć do tego, aby we wszystkich pracowniach by ł sprz ę t multimedialny. Na 27 sal dydaktycznych tylko w 14 salach znajdują się sprzęty multimedialne."— Zapis prezentacji:

1

2 1) D ąż y ć do tego, aby we wszystkich pracowniach by ł sprz ę t multimedialny. Na 27 sal dydaktycznych tylko w 14 salach znajdują się sprzęty multimedialne. a. J. Angielski - na 4 pracownie 2. są wyposażone w rzutniki i laptopy. b. Historia - 2 pracownie i obie są wyposażone w rzutniki i laptopy. c. Informatyka – 2 pracownie i w obu znajdują się 2 rzutniki, 2 laptopy +sprzęt do prowadzenia zajęć i drukarki. d. Matematyka – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. e. Chemia – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. f. Geografia – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. g. Fizyka – na 2 pracownie, 1. jest wyposażona w rzutnik i laptop h. Biologia – na 2 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę i laptop. i. J. Polski – na 5 pracowni w 2.znajdują się rzutniki i laptopy, a w 1. tablica interaktywna. 1) D ąż y ć do tego, aby we wszystkich pracowniach by ł sprz ę t multimedialny. Na 27 sal dydaktycznych tylko w 14 salach znajdują się sprzęty multimedialne. a. J. Angielski - na 4 pracownie 2. są wyposażone w rzutniki i laptopy. b. Historia - 2 pracownie i obie są wyposażone w rzutniki i laptopy. c. Informatyka – 2 pracownie i w obu znajdują się 2 rzutniki, 2 laptopy +sprzęt do prowadzenia zajęć i drukarki. d. Matematyka – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. e. Chemia – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. f. Geografia – na 3 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę interaktywną i laptop. g. Fizyka – na 2 pracownie, 1. jest wyposażona w rzutnik i laptop h. Biologia – na 2 pracownie, 1. jest wyposażona w tablicę i laptop. i. J. Polski – na 5 pracowni w 2.znajdują się rzutniki i laptopy, a w 1. tablica interaktywna.

3

4

5

6

7

8

9

10

11 Czy potrafisz powiedzie ć ile w szkole znajduje si ę tablic interaktywnych?


Pobierz ppt "1) D ąż y ć do tego, aby we wszystkich pracowniach by ł sprz ę t multimedialny. Na 27 sal dydaktycznych tylko w 14 salach znajdują się sprzęty multimedialne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google